ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

1.ŽNL-juniori Centar - 2016/2017

22. kolo
10.06.2017 17:30
ORIOLIK Oriovac
PODVINJE Podvinje
1:0
10.06.2017 17:30
MLADOST Sibinj
SVAČIĆ Stari Slatinik
0:2
10.06.2017 17:30
SLAVONAC Bukovlje
AMATER SLAVONSKI BROD
0:1
10.06.2017 17:30
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
OMLADINAC G. Vrba
6:0
10.06.2017 17:30
POSAVAC Ruščica
ZVONIMIR D. Vrba
1:9
21. kolo
03.06.2017 17:30
OMLADINAC G. Vrba
POSAVAC Ruščica
3:0
03.06.2017 17:30
AMATER SLAVONSKI BROD
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
7:4
03.06.2017 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Bukovlje
3:3
03.06.2017 17:30
PODVINJE Podvinje
MLADOST Sibinj
0:3
03.06.2017 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
ORIOLIK Oriovac
3:0
20. kolo
27.05.2017 17:30
MLADOST Sibinj
GRANIČAR Brodski Varoš
2:3
27.05.2017 17:30
SLAVONAC Bukovlje
PODVINJE Podvinje
4:3
27.05.2017 17:30
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:4
27.05.2017 17:30
POSAVAC Ruščica
AMATER SLAVONSKI BROD
3:4
27.05.2017 17:30
ZVONIMIR D. Vrba
OMLADINAC G. Vrba
0:3
19. kolo
20.05.2017 17:00
AMATER SLAVONSKI BROD
ZVONIMIR D. Vrba
0:0
20.05.2017 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
POSAVAC Ruščica
3:0
20.05.2017 17:00
PODVINJE Podvinje
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
3:0
20.05.2017 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SLAVONAC Bukovlje
0:0
20.05.2017 17:00
ORIOLIK Oriovac
MLADOST Sibinj
3:0
18. kolo
13.05.2017 17:00
SLAVONAC Bukovlje
ORIOLIK Oriovac
3:0
13.05.2017 17:00
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
3:1
13.05.2017 17:00
POSAVAC Ruščica
PODVINJE Podvinje
0:4
13.05.2017 17:00
ZVONIMIR D. Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:2
13.05.2017 17:00
OMLADINAC G. Vrba
AMATER SLAVONSKI BROD
3:5
17. kolo
06.05.2017 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
OMLADINAC G. Vrba
3:0
06.05.2017 17:00
PODVINJE Podvinje
ZVONIMIR D. Vrba
3:1
06.05.2017 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
POSAVAC Ruščica
2:1
06.05.2017 17:00
ORIOLIK Oriovac
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
3:0
06.05.2017 17:00
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Bukovlje
4:2
16. kolo
29.04.2017 17:00
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
MLADOST Sibinj
3:1
29.04.2017 17:00
POSAVAC Ruščica
ORIOLIK Oriovac
3:0
29.04.2017 17:00
ZVONIMIR D. Vrba
GRANIČAR Brodski Varoš
1:5
29.04.2017 17:00
OMLADINAC G. Vrba
PODVINJE Podvinje
3:0
29.04.2017 17:00
AMATER SLAVONSKI BROD
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:0
15. kolo
22.04.2017 17:00
PODVINJE Podvinje
AMATER SLAVONSKI BROD
2:3
22.04.2017 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
OMLADINAC G. Vrba
3:0
22.04.2017 17:00
ORIOLIK Oriovac
ZVONIMIR D. Vrba
3:0
22.04.2017 17:00
MLADOST Sibinj
POSAVAC Ruščica
3:0
22.04.2017 17:00
SLAVONAC Bukovlje
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
0:3
14. kolo
17.04.2017 16:30
POSAVAC Ruščica
SLAVONAC Bukovlje
3:4
17.04.2017 16:30
ZVONIMIR D. Vrba
MLADOST Sibinj
4:2
17.04.2017 16:30
OMLADINAC G. Vrba
ORIOLIK Oriovac
3:0
17.04.2017 16:30
AMATER SLAVONSKI BROD
GRANIČAR Brodski Varoš
3:1
17.04.2017 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
PODVINJE Podvinje
2:2
13. kolo
08.04.2017 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
SVAČIĆ Stari Slatinik
5:1
08.04.2017 16:30
ORIOLIK Oriovac
AMATER SLAVONSKI BROD
1:4
08.04.2017 16:30
MLADOST Sibinj
OMLADINAC G. Vrba
0:0
08.04.2017 16:30
SLAVONAC Bukovlje
ZVONIMIR D. Vrba
1:3
08.04.2017 16:30
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
POSAVAC Ruščica
5:2
12. kolo
01.04.2017 16:30
ZVONIMIR D. Vrba
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
3:1
01.04.2017 16:30
OMLADINAC G. Vrba
SLAVONAC Bukovlje
5:0
01.04.2017 16:30
AMATER SLAVONSKI BROD
MLADOST Sibinj
1:0
01.04.2017 16:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
ORIOLIK Oriovac
6:5
01.04.2017 16:30
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR Brodski Varoš
1:4
11. kolo
12.11.2016 11:12
PODVINJE Podvinje
ORIOLIK Oriovac
3:0
12.11.2016 11:12
SVAČIĆ Stari Slatinik
MLADOST Sibinj
2:4
12.11.2016 11:12
AMATER SLAVONSKI BROD
SLAVONAC Bukovlje
3:0
12.11.2016 11:12
OMLADINAC G. Vrba
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
6:0
12.11.2016 11:12
ZVONIMIR D. Vrba
POSAVAC Ruščica
6:0
10. kolo
05.11.2016 11:11
POSAVAC Ruščica
OMLADINAC G. Vrba
2:2
05.11.2016 11:11
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
AMATER SLAVONSKI BROD
1:7
05.11.2016 11:11
SLAVONAC Bukovlje
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:1
05.11.2016 11:11
MLADOST Sibinj
PODVINJE Podvinje
3:0
05.11.2016 11:11
ORIOLIK Oriovac
GRANIČAR Brodski Varoš
4:2
9. kolo
29.10.2016 11:07
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST Sibinj
3:3
29.10.2016 11:07
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC Bukovlje
3:0
29.10.2016 11:07
SVAČIĆ Stari Slatinik
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
2:8
29.10.2016 11:07
AMATER SLAVONSKI BROD
POSAVAC Ruščica
3:0
29.10.2016 11:07
OMLADINAC G. Vrba
ZVONIMIR D. Vrba
5:2
8. kolo
22.10.2016 10:48
ZVONIMIR D. Vrba
AMATER SLAVONSKI BROD
0:1
22.10.2016 10:48
POSAVAC Ruščica
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:1
22.10.2016 10:48
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
PODVINJE Podvinje
0:7
22.10.2016 10:48
SLAVONAC Bukovlje
GRANIČAR Brodski Varoš
2:5
22.10.2016 10:48
MLADOST Sibinj
ORIOLIK Oriovac
3:1
7. kolo
15.10.2016 10:47
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC Bukovlje
3:0
15.10.2016 10:47
GRANIČAR Brodski Varoš
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
8:2
15.10.2016 10:47
PODVINJE Podvinje
POSAVAC Ruščica
2:1
15.10.2016 10:47
SVAČIĆ Stari Slatinik
ZVONIMIR D. Vrba
1:4
15.10.2016 10:47
AMATER SLAVONSKI BROD
OMLADINAC G. Vrba
2:1
6. kolo
08.10.2016 09:35
OMLADINAC G. Vrba
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:0
08.10.2016 09:35
ZVONIMIR D. Vrba
PODVINJE Podvinje
1:4
08.10.2016 09:35
POSAVAC Ruščica
GRANIČAR Brodski Varoš
0:5
08.10.2016 09:35
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
ORIOLIK Oriovac
0:8
08.10.2016 09:35
SLAVONAC Bukovlje
MLADOST Sibinj
2:2
5. kolo
01.10.2016 10:45
MLADOST Sibinj
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
2:1
01.10.2016 10:45
ORIOLIK Oriovac
POSAVAC Ruščica
3:0
01.10.2016 10:45
GRANIČAR Brodski Varoš
ZVONIMIR D. Vrba
4:3
01.10.2016 10:45
PODVINJE Podvinje
OMLADINAC G. Vrba
2:1
01.10.2016 10:45
SVAČIĆ Stari Slatinik
AMATER SLAVONSKI BROD
0:10
4. kolo
24.09.2016 15:00
AMATER SLAVONSKI BROD
PODVINJE Podvinje
2:3
24.09.2016 15:00
OMLADINAC G. Vrba
GRANIČAR Brodski Varoš
3:1
24.09.2016 15:00
ZVONIMIR D. Vrba
ORIOLIK Oriovac
2:2
24.09.2016 15:00
POSAVAC Ruščica
MLADOST Sibinj
3:4
24.09.2016 15:00
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
SLAVONAC Bukovlje
1:5
3. kolo
17.09.2016 16:30
SLAVONAC Bukovlje
POSAVAC Ruščica
5:2
17.09.2016 16:30
MLADOST Sibinj
ZVONIMIR D. Vrba
2:3
17.09.2016 16:30
ORIOLIK Oriovac
OMLADINAC G. Vrba
1:1
17.09.2016 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
AMATER SLAVONSKI BROD
1:2
17.09.2016 16:30
PODVINJE Podvinje
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:2
2. kolo
10.09.2016 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
GRANIČAR Brodski Varoš
1:4
10.09.2016 17:00
AMATER SLAVONSKI BROD
ORIOLIK Oriovac
2:0
10.09.2016 17:00
OMLADINAC G. Vrba
MLADOST Sibinj
3:0
10.09.2016 17:00
ZVONIMIR D. Vrba
SLAVONAC Bukovlje
3:1
10.09.2016 17:00
POSAVAC Ruščica
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
3:2
1. kolo
03.09.2016 17:00
BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod
ZVONIMIR D. Vrba
0:2
03.09.2016 17:00
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC G. Vrba
0:8
03.09.2016 17:00
MLADOST Sibinj
AMATER SLAVONSKI BROD
2:1
03.09.2016 17:00
ORIOLIK Oriovac
SVAČIĆ Stari Slatinik
5:0
03.09.2016 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
PODVINJE Podvinje
2:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 AMATER SLAVONSKI BROD 52
2 GRANIČAR Brodski Varoš 41
3 OMLADINAC G. Vrba 36
4 PODVINJE Podvinje 34
5 ZVONIMIR D. Vrba 30
6 MLADOST Sibinj 30
7 ORIOLIK Oriovac 29
8 SLAVONAC Bukovlje 19
9 SVAČIĆ Stari Slatinik 19
10 BUDAINKA-KOLONIJA Sl. Brod 18
11 POSAVAC Ruščica 10