ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA LIMAČA-CENTAR II - 2016/2017

22. kolo
04.06.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
0:2
04.06.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
0:5
04.06.2017 10:00
TOMICA Tomica
MLADOST M Malino
3:0
04.06.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
MARSONIA II Slavonski Brod
4:0
04.06.2017 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
SLOBODNICA Slobodnica
0:5
04.06.2017 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
BUDUĆNOST Rešetari
0:1
21. kolo
28.05.2017 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
ŠN LEGEN Slavonski Brod
11:0
28.05.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
VINOGORAC Slavonski Brod
5:3
28.05.2017 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
14:0
28.05.2017 10:00
MLADOST M Malino
SVJETLOST Lužani
1:4
28.05.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
TOMICA Tomica
10:0
28.05.2017 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
1:0
20. kolo
21.05.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
1:0
21.05.2017 10:00
TOMICA Tomica
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
8:2
21.05.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
0:2
21.05.2017 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
MLADOST M Malino
5:2
21.05.2017 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MARSONIA II Slavonski Brod
1:1
21.05.2017 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
SLOBODNICA Slobodnica
4:0
19. kolo
13.05.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
ŠN LEGEN Slavonski Brod
7:1
13.05.2017 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
BUDUĆNOST Rešetari
3:1
13.05.2017 10:00
MLADOST M Malino
VINOGORAC Slavonski Brod
0:7
13.05.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
8:0
13.05.2017 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
5:6
13.05.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
TOMICA Tomica
1:2
18. kolo
06.05.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
TOMICA Tomica
2:4
06.05.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
ORIOLIK Oriovac
1:0
06.05.2017 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
3:6
06.05.2017 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
0:12
06.05.2017 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
MLADOST M Malino
11:1
06.05.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
MARSONIA II Slavonski Brod
3:4
17. kolo
29.04.2017 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
6:1
29.04.2017 10:00
MLADOST M Malino
SLOBODNICA Slobodnica
4:7
29.04.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
BUDUĆNOST Rešetari
6:1
29.04.2017 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
2:0
29.04.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
6:0
29.04.2017 10:00
TOMICA Tomica
SVJETLOST Lužani
0:4
16. kolo
22.04.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
0:3
22.04.2017 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
TOMICA Tomica
0:1
22.04.2017 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
3:0
22.04.2017 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
1:4
22.04.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
0:7
22.04.2017 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
MLADOST M Malino
3:0
15. kolo
19.04.2017 10:00
MLADOST M Malino
ŠN LEGEN Slavonski Brod
2:0
19.04.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
MARSONIA II Slavonski Brod
4:1
19.04.2017 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
1:6
19.04.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
BUDUĆNOST Rešetari
1:1
19.04.2017 10:00
TOMICA Tomica
VINOGORAC Slavonski Brod
0:3
19.04.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
7:0
14. kolo
15.04.2017 10:50
ŠN LEGEN Slavonski Brod
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
2:2
15.04.2017 10:50
VINOGORAC Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
0:3
15.04.2017 10:50
BUDUĆNOST Rešetari
TOMICA Tomica
3:0
15.04.2017 10:50
SLOBODNICA Slobodnica
ORIOLIK Oriovac
5:3
15.04.2017 10:50
MARSONIA II Slavonski Brod
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
7:0
15.04.2017 10:50
MLADOST M Malino
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
0:11
13. kolo
08.04.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
11:1
08.04.2017 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
MLADOST M Malino
3:0
08.04.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
MARSONIA II Slavonski Brod
0:3
08.04.2017 10:00
TOMICA Tomica
SLOBODNICA Slobodnica
1:6
08.04.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
BUDUĆNOST Rešetari
6:3
08.04.2017 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
VINOGORAC Slavonski Brod
2:3
12. kolo
01.04.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
3:0
01.04.2017 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
12:0
01.04.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
SVJETLOST Lužani
2:10
01.04.2017 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
TOMICA Tomica
7:1
01.04.2017 10:00
MLADOST M Malino
ORIOLIK Oriovac
5:5
01.04.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
9:1
11. kolo
12.11.2016 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
10:0
12.11.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
9:0
12.11.2016 10:00
MLADOST M Malino
TOMICA Tomica
0:6
12.11.2016 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
3:0
12.11.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
6:1
12.11.2016 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
VINOGORAC Slavonski Brod
3:2
10. kolo
05.11.2016 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
BUDUĆNOST Rešetari
0:4
05.11.2016 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
6:0
05.11.2016 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
MARSONIA II Slavonski Brod
0:9
05.11.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
MLADOST M Malino
12:0
05.11.2016 10:00
TOMICA Tomica
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
1:8
05.11.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
0:1
9. kolo
29.10.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
ŠN LEGEN Slavonski Brod
1:4
29.10.2016 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
TOMICA Tomica
3:0
29.10.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
3:2
29.10.2016 10:00
MLADOST M Malino
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
2:9
29.10.2016 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
3:0
29.10.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
BUDUĆNOST Rešetari
6:2
8. kolo
22.10.2016 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
4:5
22.10.2016 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
MARSONIA II Slavonski Brod
0:4
22.10.2016 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MLADOST M Malino
10:0
22.10.2016 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
0:13
22.10.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
3:2
22.10.2016 10:00
TOMICA Tomica
ORIOLIK Oriovac
3:0
7. kolo
15.10.2016 10:00
TOMICA Tomica
ŠN LEGEN Slavonski Brod
6:2
15.10.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
SVJETLOST Lužani
1:9
15.10.2016 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
11:0
15.10.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
1:1
15.10.2016 10:00
MLADOST M Malino
BUDUĆNOST Rešetari
0:20
15.10.2016 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
6:2
6. kolo
08.10.2016 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
MARSONIA II Slavonski Brod
0:10
08.10.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
MLADOST M Malino
8:0
08.10.2016 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
4:5
08.10.2016 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
1:2
08.10.2016 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
ORIOLIK Oriovac
3:0
08.10.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
TOMICA Tomica
10:0
5. kolo
01.10.2016 10:00
MLADOST M Malino
MARSONIA II Slavonski Brod
0:23
01.10.2016 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
BUDUĆNOST Rešetari
5:6
01.10.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
5:1
01.10.2016 10:00
TOMICA Tomica
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
8:1
01.10.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
VINOGORAC Slavonski Brod
5:3
01.10.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
ŠN LEGEN Slavonski Brod
6:0
4. kolo
24.09.2016 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
MLADOST M Malino
10:0
24.09.2016 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
1:0
24.09.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
0:3
24.09.2016 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
ORIOLIK Oriovac
6:0
24.09.2016 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
TOMICA Tomica
3:0
24.09.2016 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
SVJETLOST Lužani
0:6
3. kolo
17.09.2016 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
ŠN LEGEN Slavonski Brod
0:1
17.09.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
VINOGORAC Slavonski Brod
4:2
17.09.2016 10:00
TOMICA Tomica
BUDUĆNOST Rešetari
1:8
17.09.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
SLOBODNICA Slobodnica
1:2
17.09.2016 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
MARSONIA II Slavonski Brod
0:3
17.09.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
MLADOST M Malino
10:0
2. kolo
10.09.2016 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
0:5
10.09.2016 10:00
MLADOST M Malino
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
2:7
10.09.2016 10:00
MARSONIA II Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
2:1
10.09.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
TOMICA Tomica
7:1
10.09.2016 10:00
BUDUĆNOST Rešetari
SVJETLOST Lužani
6:2
10.09.2016 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
6:1
1. kolo
03.09.2016 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
6:1
03.09.2016 10:00
SLAVONAC BS Brodski Stupnik
BUDUĆNOST Rešetari
0:5
03.09.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
SLOBODNICA Slobodnica
3:3
03.09.2016 10:00
TOMICA Tomica
MARSONIA II Slavonski Brod
2:3
03.09.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
MLADOST M Malino
8:5
03.09.2016 10:00
BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod
1:6
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 HNK ŽELJEZNIČAR II Slavonski Brod 61
2 MARSONIA II Slavonski Brod 58
3 SVJETLOST Lužani 52
4 BUDUĆNOST Rešetari 43
5 SLOBODNICA Slobodnica 40
6 BUDAINA KOLONIJA II Slavonski Brod 39
7 VINOGORAC Slavonski Brod 29
8 TOMICA Tomica 27
9 ŠN LEGEN Slavonski Brod 16
10 ORIOLIK Oriovac 11
11 SLAVONAC BS Brodski Stupnik 10
12 MLADOST M Malino 4