ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA LIMAČA - ISTOK - 2016/2017

18. kolo
03.06.2017 10:00
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:11
03.06.2017 10:00
SLAVEN Trnjani
PERKOVCI Stari Perkovci
1:4
03.06.2017 10:00
MLADOST BS Bicko Selo
POSAVINA Velika Kopanica
9:3
03.06.2017 10:00
OMLADINAC Novi Grad
RAKETA Beravci
3:8
17. kolo
27.05.2017 10:00
POSAVINA Velika Kopanica
OMLADINAC Novi Grad
7:6
27.05.2017 10:00
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST BS Bicko Selo
4:3
27.05.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVEN Trnjani
7:0
27.05.2017 10:00
SLOGA Jaruge
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
4:1
16. kolo
20.05.2017 10:00
SLAVEN Trnjani
SLOGA Jaruge
1:1
20.05.2017 10:00
MLADOST BS Bicko Selo
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:4
20.05.2017 10:00
OMLADINAC Novi Grad
PERKOVCI Stari Perkovci
1:7
20.05.2017 10:00
RAKETA Beravci
POSAVINA Velika Kopanica
5:0
15. kolo
13.05.2017 10:00
PERKOVCI Stari Perkovci
RAKETA Beravci
8:2
13.05.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC Novi Grad
7:1
13.05.2017 10:00
SLOGA Jaruge
MLADOST BS Bicko Selo
1:7
13.05.2017 10:00
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
SLAVEN Trnjani
4:0
14. kolo
06.05.2017 10:00
MLADOST BS Bicko Selo
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
13:3
06.05.2017 10:00
OMLADINAC Novi Grad
SLOGA Jaruge
0:5
06.05.2017 10:00
RAKETA Beravci
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:7
06.05.2017 10:00
POSAVINA Velika Kopanica
PERKOVCI Stari Perkovci
2:2
13. kolo
29.04.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
POSAVINA Velika Kopanica
3:0
29.04.2017 10:00
SLOGA Jaruge
RAKETA Beravci
2:0
29.04.2017 10:00
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
OMLADINAC Novi Grad
1:2
29.04.2017 10:00
SLAVEN Trnjani
MLADOST BS Bicko Selo
0:12
12. kolo
22.04.2017 10:00
OMLADINAC Novi Grad
SLAVEN Trnjani
4:1
22.04.2017 10:00
RAKETA Beravci
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
3:0
22.04.2017 10:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLOGA Jaruge
4:0
22.04.2017 10:00
PERKOVCI Stari Perkovci
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:3
11. kolo
15.04.2017 10:02
SLOGA Jaruge
PERKOVCI Stari Perkovci
2:1
15.04.2017 10:02
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
POSAVINA Velika Kopanica
3:5
15.04.2017 10:02
SLAVEN Trnjani
RAKETA Beravci
0:3
15.04.2017 10:02
MLADOST BS Bicko Selo
OMLADINAC Novi Grad
9:1
10. kolo
08.04.2017 10:00
RAKETA Beravci
MLADOST BS Bicko Selo
2:5
08.04.2017 10:00
POSAVINA Velika Kopanica
SLAVEN Trnjani
3:0
08.04.2017 10:00
PERKOVCI Stari Perkovci
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
5:3
08.04.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLOGA Jaruge
3:0
9. kolo
12.11.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
8:0
12.11.2016 10:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVEN Trnjani
6:2
12.11.2016 10:00
POSAVINA Velika Kopanica
MLADOST BS Bicko Selo
0:6
12.11.2016 10:00
RAKETA Beravci
OMLADINAC Novi Grad
6:0
8. kolo
05.11.2016 10:00
OMLADINAC Novi Grad
POSAVINA Velika Kopanica
1:10
05.11.2016 10:00
MLADOST BS Bicko Selo
PERKOVCI Stari Perkovci
5:0
05.11.2016 10:00
SLAVEN Trnjani
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:8
05.11.2016 10:00
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
SLOGA Jaruge
4:7
7. kolo
29.10.2016 10:00
SLOGA Jaruge
SLAVEN Trnjani
5:1
29.10.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST BS Bicko Selo
2:3
29.10.2016 10:00
PERKOVCI Stari Perkovci
OMLADINAC Novi Grad
10:0
29.10.2016 10:00
POSAVINA Velika Kopanica
RAKETA Beravci
6:1
6. kolo
22.10.2016 10:00
RAKETA Beravci
PERKOVCI Stari Perkovci
5:4
22.10.2016 10:00
OMLADINAC Novi Grad
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:10
22.10.2016 10:00
MLADOST BS Bicko Selo
SLOGA Jaruge
2:2
22.10.2016 10:00
SLAVEN Trnjani
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
2:1
5. kolo
15.10.2016 10:00
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
MLADOST BS Bicko Selo
1:10
15.10.2016 10:00
SLOGA Jaruge
OMLADINAC Novi Grad
4:2
15.10.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
RAKETA Beravci
0:2
15.10.2016 10:00
PERKOVCI Stari Perkovci
POSAVINA Velika Kopanica
3:1
4. kolo
08.10.2016 10:00
POSAVINA Velika Kopanica
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:6
08.10.2016 10:00
RAKETA Beravci
SLOGA Jaruge
3:3
08.10.2016 10:00
OMLADINAC Novi Grad
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
2:1
08.10.2016 10:00
MLADOST BS Bicko Selo
SLAVEN Trnjani
17:0
3. kolo
01.10.2016 10:00
SLAVEN Trnjani
OMLADINAC Novi Grad
1:4
01.10.2016 10:00
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
RAKETA Beravci
1:7
01.10.2016 10:00
SLOGA Jaruge
POSAVINA Velika Kopanica
3:1
01.10.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
PERKOVCI Stari Perkovci
3:0
2. kolo
24.09.2016 10:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA Jaruge
1:5
24.09.2016 10:00
POSAVINA Velika Kopanica
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
14:1
24.09.2016 10:00
RAKETA Beravci
SLAVEN Trnjani
7:0
24.09.2016 10:00
OMLADINAC Novi Grad
MLADOST BS Bicko Selo
0:20
1. kolo
17.09.2016 10:00
MLADOST BS Bicko Selo
RAKETA Beravci
4:2
17.09.2016 10:00
SLAVEN Trnjani
POSAVINA Velika Kopanica
2:6
17.09.2016 10:00
OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci
PERKOVCI Stari Perkovci
0:5
17.09.2016 10:00
SLOGA Jaruge
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 MLADOST BS Bicko Selo 40
2 TOMISLAV Donji Andrijevci 39
3 SLOGA Jaruge 33
4 PERKOVCI Stari Perkovci 28
5 RAKETA Beravci 28
6 POSAVINA Velika Kopanica 25
7 OMLADINAC Novi Grad 12
8 SLAVEN Trnjani 4
9 OŠN Ivan Bitunjac-Brk Sapci 3