ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

MLAĐI PIONIRI - 2016/2017

22. kolo
04.06.2017 10:00
BATRINA Batrina
SLAVONAC B. Bukovlje
3:0
04.06.2017 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
GRANIČAR SB Slavonski Brod
:
04.06.2017 10:00
AMATER Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
3:0
04.06.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
ORIOLIK Oriovac
4:0
04.06.2017 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:3
21. kolo
28.05.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
BATRINA Batrina
2:5
28.05.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
10:0
28.05.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
MARSONIA Slavonski Brod
2:7
28.05.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
:
28.05.2017 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
2:3
20. kolo
21.05.2017 10:00
BATRINA Batrina
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
3:0
21.05.2017 10:00
AMATER Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
1:0
21.05.2017 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
5:0
21.05.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
SVJETLOST Lužani
7:1
21.05.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ORIOLIK Oriovac
4:0
19. kolo
13.05.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
BATRINA Batrina
0:10
13.05.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
9:0
13.05.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
3:3
13.05.2017 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
MARSONIA Slavonski Brod
0:14
13.05.2017 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
AMATER Slavonski Brod
2:1
18. kolo
06.05.2017 10:00
BATRINA Batrina
AMATER Slavonski Brod
:
06.05.2017 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
4:3
06.05.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
SLAVONAC B. Bukovlje
9:4
06.05.2017 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
0:9
06.05.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SVJETLOST Lužani
4:0
17. kolo
29.04.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
ORIOLIK Oriovac
3:0
29.04.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:3
29.04.2017 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
11:2
29.04.2017 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
SLOBODNICA Slobodnica
9:4
29.04.2017 10:00
AMATER Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
0:3
16. kolo
22.04.2017 10:00
BATRINA Batrina
MARSONIA Slavonski Brod
3:4
22.04.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
AMATER Slavonski Brod
3:2
22.04.2017 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
:
22.04.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC B. Bukovlje
6:2
22.04.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
GRANIČAR SB Slavonski Brod
:
15. kolo
15.04.2017 10:05
SVJETLOST Lužani
BATRINA Batrina
0:5
15.04.2017 10:05
SLAVONAC B. Bukovlje
ORIOLIK Oriovac
4:0
15.04.2017 10:05
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:3
15.04.2017 10:05
AMATER Slavonski Brod
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
11:2
15.04.2017 10:05
MARSONIA Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
10:0
14. kolo
08.04.2017 10:00
BATRINA Batrina
SLOBODNICA Slobodnica
5:1
08.04.2017 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
0:10
08.04.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
AMATER Slavonski Brod
6:0
08.04.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
0:9
08.04.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
GRANIČAR SB Slavonski Brod
2:3
13. kolo
01.04.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
BATRINA Batrina
1:4
01.04.2017 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
SVJETLOST Lužani
8:2
01.04.2017 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
:
01.04.2017 10:00
AMATER Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
4:2
01.04.2017 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
01.04.2017 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
8:0
12. kolo
25.03.2017 10:00
BATRINA Batrina
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
3:0
25.03.2017 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLOBODNICA Slobodnica
1:1
25.03.2017 10:00
ORIOLIK Oriovac
MARSONIA Slavonski Brod
0:13
25.03.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
:
25.03.2017 10:00
SVJETLOST Lužani
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
0:7
25.03.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
2:1
11. kolo
12.11.2016 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
BATRINA Batrina
0:3
12.11.2016 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
3:0
12.11.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
AMATER Slavonski Brod
2:5
12.11.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
0:3
12.11.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
SLOBODNICA Slobodnica
2:6
12.11.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
21:0
10. kolo
05.11.2016 10:00
BATRINA Batrina
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:5
05.11.2016 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
0:1
05.11.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:7
05.11.2016 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
5:0
05.11.2016 10:00
AMATER Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
2:0
05.11.2016 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
SLAVONAC B. Bukovlje
8:3
9. kolo
29.10.2016 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
BATRINA Batrina
2:6
29.10.2016 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
AMATER Slavonski Brod
2:12
29.10.2016 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
5:2
29.10.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
SLOBODNICA Slobodnica
1:6
29.10.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
8:0
29.10.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:6
8. kolo
22.10.2016 10:00
BATRINA Batrina
ORIOLIK Oriovac
3:0
22.10.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:2
22.10.2016 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
1:2
22.10.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
GRANIČAR SB Slavonski Brod
6:3
22.10.2016 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
13:0
22.10.2016 10:00
AMATER Slavonski Brod
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
1:0
7. kolo
15.10.2016 10:00
AMATER Slavonski Brod
BATRINA Batrina
2:4
15.10.2016 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
MARSONIA Slavonski Brod
0:7
15.10.2016 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
SLOBODNICA Slobodnica
2:8
15.10.2016 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
11:0
15.10.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:8
15.10.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
5:0
6. kolo
08.10.2016 10:00
BATRINA Batrina
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
6:2
08.10.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
SVJETLOST Lužani
0:7
08.10.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
GRANIČAR SB Slavonski Brod
4:1
08.10.2016 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
3:0
08.10.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
5:1
08.10.2016 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
5:0
5. kolo
01.10.2016 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
BATRINA Batrina
6:2
01.10.2016 10:00
AMATER Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
1:4
01.10.2016 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
12:1
01.10.2016 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:10
01.10.2016 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
8:1
01.10.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:5
4. kolo
24.09.2016 10:00
BATRINA Batrina
SVJETLOST Lužani
3:0
24.09.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
0:3
24.09.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
SLAVONAC B. Bukovlje
4:1
24.09.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
8:1
24.09.2016 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
AMATER Slavonski Brod
1:8
24.09.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
MARSONIA Slavonski Brod
0:3
3. kolo
17.09.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
BATRINA Batrina
1:7
17.09.2016 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
9:0
17.09.2016 10:00
AMATER Slavonski Brod
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:2
17.09.2016 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
ORIOLIK Oriovac
4:2
17.09.2016 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:3
17.09.2016 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
SVJETLOST Lužani
4:0
2. kolo
10.09.2016 10:00
BATRINA Batrina
GRANIČAR SB Slavonski Brod
2:1
10.09.2016 10:00
SVJETLOST Lužani
SLAVONAC B. Bukovlje
3:0
10.09.2016 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
3:4
10.09.2016 10:00
ORIOLIK Oriovac
AMATER Slavonski Brod
1:4
10.09.2016 10:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
MARSONIA Slavonski Brod
1:3
10.09.2016 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
SLOBODNICA Slobodnica
1:9
1. kolo
03.09.2016 10:00
VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod
BATRINA Batrina
0:7
03.09.2016 10:00
SLOBODNICA Slobodnica
TOMISLAV Donji Andrijevci
5:1
03.09.2016 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
ORIOLIK Oriovac
3:0
03.09.2016 10:00
AMATER Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:2
03.09.2016 10:00
ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje
SVJETLOST Lužani
7:1
03.09.2016 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
GRANIČAR SB Slavonski Brod
1:6
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 MARSONIA Slavonski Brod 60
2 BATRINA Batrina 51
3 TOMISLAV Donji Andrijevci 46
4 SLOBODNICA Slobodnica 41
5 GRANIČAR SB Slavonski Brod 31
6 ONŠ Franjo Zvonarević Podvinje 30
7 AMATER Slavonski Brod 30
8 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 21
9 SVJETLOST Lužani 15
10 SLAVONAC B. Bukovlje 9
11 ORIOLIK Oriovac 9
12 VINOGORAC-LEGEN Slavonski Brod 3