ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE


1. ŽNL - 2017/2018

26. kolo
03.06.2018 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
AMATER Sl. Brod
2:3
03.06.2018 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
ZVONIMIR Donja Vrba
6:0
03.06.2018 17:30
GUNDINCI Gundinci
SLAVONAC Nova Kapela
2:1
03.06.2018 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST C Cernik
3:0
03.06.2018 17:30
BUDUĆNOST Rešetari
SLAVONAC Bukovlje
1:0
03.06.2018 17:30
BATRINA Batrina
SIKIREVCI Sikirevci
4:0
03.06.2018 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST Sibinj
0:1
25. kolo
26.05.2018 17:30
MLADOST Sibinj
OMLADINAC Gornja Vrba
1:1
26.05.2018 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
GRANIČAR Brodski Varoš
7:1
26.05.2018 17:30
SLAVONAC Bukovlje
BATRINA Batrina
3:0
26.05.2018 17:30
MLADOST C Cernik
BUDUĆNOST Rešetari
2:1
26.05.2018 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:2
26.05.2018 17:30
AMATER Sl. Brod
GUNDINCI Gundinci
2:3
26.05.2018 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
2:1
24. kolo
20.05.2018 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ZADRUGAR Oprisavci
1:1
20.05.2018 17:00
GUNDINCI Gundinci
ZVONIMIR Donja Vrba
3:1
20.05.2018 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
AMATER Sl. Brod
0:0
20.05.2018 17:00
BUDUĆNOST Rešetari
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
20.05.2018 17:00
BATRINA Batrina
MLADOST C Cernik
3:2
20.05.2018 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SLAVONAC Bukovlje
1:1
20.05.2018 17:00
MLADOST Sibinj
SIKIREVCI Sikirevci
4:0
23. kolo
13.05.2018 17:00
MLADOST C Cernik
GRANIČAR Brodski Varoš
4:0
13.05.2018 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
OMLADINAC Gornja Vrba
3:1
13.05.2018 17:00
SLAVONAC Bukovlje
MLADOST Sibinj
1:0
13.05.2018 17:00
SLAVONAC Nova Kapela
BATRINA Batrina
3:2
13.05.2018 17:00
AMATER Sl. Brod
BUDUĆNOST Rešetari
3:0
13.05.2018 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:1
13.05.2018 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
GUNDINCI Gundinci
4:0
22. kolo
05.05.2018 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
GUNDINCI Gundinci
7:0
05.05.2018 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZADRUGAR Oprisavci
1:1
05.05.2018 17:00
BUDUĆNOST Rešetari
ZVONIMIR Donja Vrba
3:2
05.05.2018 17:00
BATRINA Batrina
AMATER Sl. Brod
3:1
05.05.2018 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SLAVONAC Nova Kapela
2:1
05.05.2018 17:00
MLADOST Sibinj
MLADOST C Cernik
4:1
05.05.2018 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Bukovlje
3:1
21. kolo
29.04.2018 16:30
SLAVONAC Bukovlje
OMLADINAC Gornja Vrba
0:0
29.04.2018 16:30
AMATER Sl. Brod
GRANIČAR Brodski Varoš
2:0
29.04.2018 16:30
MLADOST C Cernik
SIKIREVCI Sikirevci
5:1
29.04.2018 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
MLADOST Sibinj
1:1
29.04.2018 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
BATRINA Batrina
4:1
29.04.2018 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
BUDUĆNOST Rešetari
1:1
29.04.2018 16:30
GUNDINCI Gundinci
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:2
20. kolo
22.04.2018 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
TOMISLAV Donji Andrijevci
2:1
22.04.2018 16:30
BUDUĆNOST Rešetari
GUNDINCI Gundinci
3:0
22.04.2018 16:30
BATRINA Batrina
ZADRUGAR Oprisavci
1:2
22.04.2018 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
ZVONIMIR Donja Vrba
3:0
22.04.2018 16:30
MLADOST Sibinj
AMATER Sl. Brod
0:1
22.04.2018 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
SLAVONAC Nova Kapela
1:3
22.04.2018 16:30
SLAVONAC Bukovlje
MLADOST C Cernik
3:1
19. kolo
15.04.2018 16:30
MLADOST C Cernik
OMLADINAC Gornja Vrba
2:2
15.04.2018 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
SLAVONAC Bukovlje
0:1
15.04.2018 16:30
AMATER Sl. Brod
SIKIREVCI Sikirevci
3:0
15.04.2018 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
MLADOST Sibinj
1:0
15.04.2018 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
GRANIČAR Brodski Varoš
1:1
15.04.2018 16:30
GUNDINCI Gundinci
BATRINA Batrina
3:2
15.04.2018 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
BUDUĆNOST Rešetari
4:0
18. kolo
07.04.2018 16:30
OMLADINAC Gornja Vrba
BUDUĆNOST Rešetari
3:1
07.04.2018 16:30
BATRINA Batrina
TOMISLAV Donji Andrijevci
1:0
07.04.2018 16:30
GRANIČAR Brodski Varoš
GUNDINCI Gundinci
2:0
07.04.2018 16:30
MLADOST Sibinj
ZADRUGAR Oprisavci
4:1
07.04.2018 16:30
SIKIREVCI Sikirevci
ZVONIMIR Donja Vrba
5:1
07.04.2018 16:30
SLAVONAC Bukovlje
AMATER Sl. Brod
2:0
07.04.2018 16:30
MLADOST C Cernik
SLAVONAC Nova Kapela
0:2
17. kolo
31.03.2018 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
OMLADINAC Gornja Vrba
3:0 čl. 56.
31.03.2018 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Bukovlje
0:3
31.03.2018 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
SIKIREVCI Sikirevci
2:0
31.03.2018 16:00
GUNDINCI Gundinci
MLADOST Sibinj
3:3
31.03.2018 16:00
BUDUĆNOST Rešetari
BATRINA Batrina
1:1
31.03.2018 16:00
AMATER Sl. Brod
MLADOST C Cernik
2:1
31.03.2018 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
GRANIČAR Brodski Varoš
2:0
16. kolo
25.03.2018 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
BATRINA Batrina
4:1
25.03.2018 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
BUDUĆNOST Rešetari
1:0
25.03.2018 16:00
MLADOST Sibinj
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:1
25.03.2018 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
GUNDINCI Gundinci
2:0
25.03.2018 16:00
SLAVONAC Bukovlje
ZADRUGAR Oprisavci
3:1
25.03.2018 16:00
MLADOST C Cernik
ZVONIMIR Donja Vrba
2:4
25.03.2018 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
AMATER Sl. Brod
3:4
15. kolo
18.03.2018 15:00
AMATER Sl. Brod
OMLADINAC Gornja Vrba
4:1
18.03.2018 15:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
4:2
18.03.2018 15:00
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST C Cernik
1:1
18.03.2018 15:00
GUNDINCI Gundinci
SLAVONAC Bukovlje
1:1
18.03.2018 15:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SIKIREVCI Sikirevci
1:0
18.03.2018 15:00
BUDUĆNOST Rešetari
MLADOST Sibinj
2:3
18.03.2018 15:00
BATRINA Batrina
GRANIČAR Brodski Varoš
1:0
14. kolo
11.03.2018 15:00
AMATER Sl. Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
2:0
11.03.2018 15:00
OMLADINAC Gornja Vrba
GRANIČAR Brodski Varoš
2:1
11.03.2018 15:00
MLADOST Sibinj
BATRINA Batrina
3:0
11.03.2018 15:00
SIKIREVCI Sikirevci
BUDUĆNOST Rešetari
3:0
11.03.2018 15:00
SLAVONAC Bukovlje
TOMISLAV Donji Andrijevci
4:0
11.03.2018 15:00
MLADOST C Cernik
GUNDINCI Gundinci
2:1
11.03.2018 15:00
SLAVONAC Nova Kapela
ZADRUGAR Oprisavci
2:1
13. kolo
12.11.2017 14:00
SLAVONAC Bukovlje
BUDUĆNOST Rešetari
3:4
12.11.2017 14:00
AMATER Sl. Brod
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
12.11.2017 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC Gornja Vrba
2:1
12.11.2017 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
GUNDINCI Gundinci
1:0
12.11.2017 14:00
MLADOST C Cernik
TOMISLAV Donji Andrijevci
4:0
12.11.2017 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
BATRINA Batrina
1:1
12.11.2017 14:00
MLADOST Sibinj
GRANIČAR Brodski Varoš
1:1
12. kolo
04.11.2017 14:00
OMLADINAC Gornja Vrba
MLADOST Sibinj
3:2
04.11.2017 14:00
GRANIČAR Brodski Varoš
SIKIREVCI Sikirevci
3:0
04.11.2017 14:00
BATRINA Batrina
SLAVONAC Bukovlje
2:1
04.11.2017 14:00
BUDUĆNOST Rešetari
MLADOST C Cernik
2:3
04.11.2017 14:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Nova Kapela
2:1
04.11.2017 14:00
GUNDINCI Gundinci
AMATER Sl. Brod
0:2
04.11.2017 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
ZVONIMIR Donja Vrba
3:0
11. kolo
29.10.2017 14:00
SLAVONAC Bukovlje
GRANIČAR Brodski Varoš
3:0
29.10.2017 14:00
AMATER Sl. Brod
TOMISLAV Donji Andrijevci
4:0
29.10.2017 14:00
ZADRUGAR Oprisavci
OMLADINAC Gornja Vrba
2:1
29.10.2017 14:00
ZVONIMIR Donja Vrba
GUNDINCI Gundinci
0:0
29.10.2017 14:00
SLAVONAC Nova Kapela
BUDUĆNOST Rešetari
3:0
29.10.2017 14:00
MLADOST C Cernik
BATRINA Batrina
0:2
29.10.2017 14:00
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST Sibinj
1:1
10. kolo
22.10.2017 15:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
3:0
22.10.2017 15:00
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Bukovlje
1:0
22.10.2017 15:00
GRANIČAR Brodski Varoš
MLADOST C Cernik
2:0
22.10.2017 15:00
BATRINA Batrina
SLAVONAC Nova Kapela
3:1
22.10.2017 15:00
BUDUĆNOST Rešetari
AMATER Sl. Brod
1:0
22.10.2017 15:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
ZVONIMIR Donja Vrba
1:2
22.10.2017 15:00
GUNDINCI Gundinci
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
9. kolo
15.10.2017 15:30
GUNDINCI Gundinci
OMLADINAC Gornja Vrba
1:2
15.10.2017 15:30
ZADRUGAR Oprisavci
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:0
15.10.2017 15:30
ZVONIMIR Donja Vrba
BUDUĆNOST Rešetari
2:2
15.10.2017 15:30
AMATER Sl. Brod
BATRINA Batrina
2:0
15.10.2017 15:30
SLAVONAC Nova Kapela
GRANIČAR Brodski Varoš
3:1
15.10.2017 15:30
MLADOST C Cernik
MLADOST Sibinj
6:0
15.10.2017 15:30
SLAVONAC Bukovlje
SIKIREVCI Sikirevci
2:1
8. kolo
08.10.2017 15:30
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Bukovlje
1:1
08.10.2017 15:30
SIKIREVCI Sikirevci
MLADOST C Cernik
3:1
08.10.2017 15:30
MLADOST Sibinj
SLAVONAC Nova Kapela
2:3
08.10.2017 15:30
GRANIČAR Brodski Varoš
AMATER Sl. Brod
1:4
08.10.2017 15:30
BATRINA Batrina
ZVONIMIR Donja Vrba
2:1
08.10.2017 15:30
BUDUĆNOST Rešetari
ZADRUGAR Oprisavci
2:2
08.10.2017 15:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
GUNDINCI Gundinci
0:0
7. kolo
30.09.2017 16:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
OMLADINAC Gornja Vrba
0:1
30.09.2017 16:00
GUNDINCI Gundinci
BUDUĆNOST Rešetari
4:1
30.09.2017 16:00
ZADRUGAR Oprisavci
BATRINA Batrina
2:2
30.09.2017 16:00
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR Brodski Varoš
3:0
30.09.2017 16:00
AMATER Sl. Brod
MLADOST Sibinj
4:1
30.09.2017 16:00
SLAVONAC Nova Kapela
SIKIREVCI Sikirevci
4:4
30.09.2017 16:00
MLADOST C Cernik
SLAVONAC Bukovlje
1:1
6. kolo
23.09.2017 16:00
OMLADINAC Gornja Vrba
MLADOST C Cernik
6:1
23.09.2017 16:00
SLAVONAC Bukovlje
SLAVONAC Nova Kapela
3:0
23.09.2017 16:00
SIKIREVCI Sikirevci
AMATER Sl. Brod
2:1
23.09.2017 16:00
MLADOST Sibinj
ZVONIMIR Donja Vrba
1:1
23.09.2017 16:00
GRANIČAR Brodski Varoš
ZADRUGAR Oprisavci
1:0
23.09.2017 16:00
BATRINA Batrina
GUNDINCI Gundinci
1:0
23.09.2017 16:00
BUDUĆNOST Rešetari
TOMISLAV Donji Andrijevci
3:0
5. kolo
17.09.2017 16:30
BUDUĆNOST Rešetari
OMLADINAC Gornja Vrba
1:0
17.09.2017 16:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
BATRINA Batrina
0:5
17.09.2017 16:30
GUNDINCI Gundinci
GRANIČAR Brodski Varoš
1:1
17.09.2017 16:30
ZADRUGAR Oprisavci
MLADOST Sibinj
0:0
17.09.2017 16:30
ZVONIMIR Donja Vrba
SIKIREVCI Sikirevci
6:1
17.09.2017 16:30
AMATER Sl. Brod
SLAVONAC Bukovlje
4:1
17.09.2017 16:30
SLAVONAC Nova Kapela
MLADOST C Cernik
3:1
4. kolo
09.09.2017 17:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC Nova Kapela
1:2
09.09.2017 17:00
MLADOST C Cernik
AMATER Sl. Brod
2:1
09.09.2017 17:00
SLAVONAC Bukovlje
ZVONIMIR Donja Vrba
0:1
09.09.2017 17:00
SIKIREVCI Sikirevci
ZADRUGAR Oprisavci
2:1
09.09.2017 17:00
MLADOST Sibinj
GUNDINCI Gundinci
1:1
09.09.2017 17:00
GRANIČAR Brodski Varoš
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:0
09.09.2017 17:00
BATRINA Batrina
BUDUĆNOST Rešetari
3:2
3. kolo
03.09.2017 17:00
BATRINA Batrina
OMLADINAC Gornja Vrba
0:0
03.09.2017 17:00
BUDUĆNOST Rešetari
GRANIČAR Brodski Varoš
3:4
03.09.2017 17:00
TOMISLAV Donji Andrijevci
MLADOST Sibinj
1:0
03.09.2017 17:00
GUNDINCI Gundinci
SIKIREVCI Sikirevci
0:1
03.09.2017 17:00
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Bukovlje
7:1
03.09.2017 17:00
ZVONIMIR Donja Vrba
MLADOST C Cernik
1:2
03.09.2017 17:00
AMATER Sl. Brod
SLAVONAC Nova Kapela
2:0
2. kolo
27.08.2017 17:30
OMLADINAC Gornja Vrba
AMATER Sl. Brod
0:4
27.08.2017 17:30
SLAVONAC Nova Kapela
ZVONIMIR Donja Vrba
5:2
27.08.2017 17:30
MLADOST C Cernik
ZADRUGAR Oprisavci
3:0
27.08.2017 17:30
SLAVONAC Bukovlje
GUNDINCI Gundinci
2:1
27.08.2017 17:30
SIKIREVCI Sikirevci
TOMISLAV Donji Andrijevci
0:1
27.08.2017 17:30
MLADOST Sibinj
BUDUĆNOST Rešetari
1:1
27.08.2017 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
BATRINA Batrina
1:1
1. kolo
20.08.2017 17:30
GRANIČAR Brodski Varoš
OMLADINAC Gornja Vrba
1:1
20.08.2017 17:30
BATRINA Batrina
MLADOST Sibinj
3:1
20.08.2017 17:30
BUDUĆNOST Rešetari
SIKIREVCI Sikirevci
2:0
20.08.2017 17:30
TOMISLAV Donji Andrijevci
SLAVONAC Bukovlje
1:1
20.08.2017 17:30
GUNDINCI Gundinci
MLADOST C Cernik
3:4
20.08.2017 17:30
ZADRUGAR Oprisavci
SLAVONAC Nova Kapela
4:1
20.08.2017 17:30
ZVONIMIR Donja Vrba
AMATER Sl. Brod
1:2
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 AMATER Sl. Brod 58
2 BATRINA Batrina 43
3 SLAVONAC Bukovlje 42
4 OMLADINAC Gornja Vrba 40
5 SLAVONAC Nova Kapela 39
6 MLADOST C Cernik 35
7 SIKIREVCI Sikirevci 33
8 ZVONIMIR Donja Vrba 33
9 TOMISLAV Donji Andrijevci 33
10 ZADRUGAR Oprisavci 32
11 BUDUĆNOST Rešetari 32
12 GRANIČAR Brodski Varoš 31
13 MLADOST Sibinj 30
14 GUNDINCI Gundinci 27