ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE


2.ŽNL - Istok - 2017/2018

26. kolo
27.05.2018 17:30
GARDUN Garčin
SLOGA J Jaruge
:
27.05.2018 17:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST DB Donja Bebrina
:
27.05.2018 17:30
SLAVONIJA Prnjavor
PERKOVCI Stari Perkovci
:
27.05.2018 17:30
RAKETA Beravci
OMLADINAC St. Topolje
:
27.05.2018 17:30
POSAVAC Kupina
MLADOST Č Čajkovci
:
25. kolo
20.05.2018 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
DILJ Klokočevik
1:1
20.05.2018 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
RAKETA Beravci
3:1
20.05.2018 17:00
SLOGA J Jaruge
SLAVONIJA Prnjavor
4:1
20.05.2018 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:1
20.05.2018 17:00
MLADOST Č Čajkovci
GARDUN Garčin
1:3
24. kolo
13.05.2018 17:00
POSAVAC Kupina
MLADOST DB Donja Bebrina
1:0
13.05.2018 17:00
DILJ Klokočevik
DUBRAVA Zadubravlje
2:0
13.05.2018 17:00
RAKETA Beravci
SLOGA J Jaruge
1:2
13.05.2018 17:00
OMLADINAC St. Topolje
PERKOVCI Stari Perkovci
6:0
13.05.2018 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST Č Čajkovci
8:1
23. kolo
06.05.2018 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
DILJ Klokočevik
4:1
06.05.2018 17:00
SLOGA J Jaruge
OMLADINAC St. Topolje
3:1
06.05.2018 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
GARDUN Garčin
0:1
06.05.2018 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
POSAVAC Kupina
2:1
06.05.2018 17:00
MLADOST Č Čajkovci
RAKETA Beravci
4:6
22. kolo
01.05.2018 17:00
GARDUN Garčin
DUBRAVA Zadubravlje
1:1
01.05.2018 17:00
POSAVAC Kupina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:5
01.05.2018 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
MLADOST DB Donja Bebrina
3:1
01.05.2018 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLOGA J Jaruge
1:3
01.05.2018 17:00
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST Č Čajkovci
3:0
21. kolo
28.04.2018 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
SLAVONIJA Prnjavor
4:2
28.04.2018 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
RAKETA Beravci
4:3
28.04.2018 17:00
DILJ Klokočevik
POSAVAC Kupina
3:1
28.04.2018 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
GARDUN Garčin
3:1
28.04.2018 17:00
MLADOST Č Čajkovci
PERKOVCI Stari Perkovci
0:6
20. kolo
22.04.2018 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:3
22.04.2018 16:30
GARDUN Garčin
DILJ Klokočevik
2:3
22.04.2018 16:30
RAKETA Beravci
DUBRAVA Zadubravlje
4:2
22.04.2018 16:30
OMLADINAC St. Topolje
MLADOST DB Donja Bebrina
5:0
22.04.2018 16:30
SLOGA J Jaruge
MLADOST Č Čajkovci
6:0
19. kolo
15.04.2018 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
PERKOVCI Stari Perkovci
3:1
15.04.2018 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
OMLADINAC St. Topolje
2:3
15.04.2018 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
RAKETA Beravci
5:1
15.04.2018 16:30
DILJ Klokočevik
SLAVONIJA Prnjavor
2:1
15.04.2018 16:30
POSAVAC Kupina
GARDUN Garčin
3:1
18. kolo
08.04.2018 16:30
RAKETA Beravci
DILJ Klokočevik
4:0
08.04.2018 16:30
SLAVONIJA Prnjavor
POSAVAC Kupina
4:0
08.04.2018 16:30
OMLADINAC St. Topolje
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:0
08.04.2018 16:30
PERKOVCI Stari Perkovci
DUBRAVA Zadubravlje
3:0
08.04.2018 16:30
SLOGA J Jaruge
MLADOST DB Donja Bebrina
5:0
17. kolo
01.04.2018 16:00
DILJ Klokočevik
OMLADINAC St. Topolje
1:3
01.04.2018 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
PERKOVCI Stari Perkovci
2:0
01.04.2018 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
SLOGA J Jaruge
2:0
01.04.2018 16:00
POSAVAC Kupina
RAKETA Beravci
1:2
01.04.2018 16:00
GARDUN Garčin
SLAVONIJA Prnjavor
5:1
01.04.2018 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
MLADOST Č Čajkovci
5:0
16. kolo
24.03.2018 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
DILJ Klokočevik
5:1
24.03.2018 15:00
OMLADINAC St. Topolje
POSAVAC Kupina
5:0
24.03.2018 15:00
RAKETA Beravci
GARDUN Garčin
1:1
24.03.2018 15:00
SLOGA J Jaruge
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:0
24.03.2018 15:00
MLADOST Č Čajkovci
DUBRAVA Zadubravlje
1:2
15. kolo
17.03.2018 15:00
DILJ Klokočevik
SLOGA J Jaruge
2:1
17.03.2018 15:00
POSAVAC Kupina
PERKOVCI Stari Perkovci
0:5
17.03.2018 15:00
GARDUN Garčin
OMLADINAC St. Topolje
0:0
17.03.2018 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
RAKETA Beravci
4:4
17.03.2018 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
MLADOST Č Čajkovci
5:1
14. kolo
11.03.2018 15:00
OMLADINAC St. Topolje
SLAVONIJA Prnjavor
5:0
11.03.2018 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GARDUN Garčin
3:0
11.03.2018 15:00
SLOGA J Jaruge
POSAVAC Kupina
5:0
11.03.2018 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
DUBRAVA Zadubravlje
0:3
11.03.2018 15:00
MLADOST Č Čajkovci
DILJ Klokočevik
0:2
13. kolo
12.11.2017 14:00
DUBRAVA Zadubravlje
SLAVEN Trnjani
10:1
12.11.2017 14:00
MLADOST DB Donja Bebrina
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
1:2
12.11.2017 14:00
OMLADINAC Novi Grad
DILJ Klokočevik
0:2
12.11.2017 14:00
MLADOST Č Čajkovci
POSAVAC Kupina
4:1
12.11.2017 14:00
SLOGA J Jaruge
GARDUN Garčin
1:1
12.11.2017 14:00
PERKOVCI Stari Perkovci
SLAVONIJA Prnjavor
0:3
12.11.2017 14:00
OMLADINAC St. Topolje
RAKETA Beravci
3:1
12. kolo
05.11.2017 14:00
SLAVEN Trnjani
OMLADINAC St. Topolje
1:7
05.11.2017 14:00
RAKETA Beravci
PERKOVCI Stari Perkovci
3:1
05.11.2017 14:00
SLAVONIJA Prnjavor
SLOGA J Jaruge
1:5
05.11.2017 14:00
GARDUN Garčin
MLADOST Č Čajkovci
4:1
05.11.2017 14:00
POSAVAC Kupina
OMLADINAC Novi Grad
3:1
05.11.2017 14:00
DILJ Klokočevik
MLADOST DB Donja Bebrina
3:1
05.11.2017 14:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
DUBRAVA Zadubravlje
0:1
11. kolo
28.10.2017 15:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVEN Trnjani
10:0
28.10.2017 15:00
DUBRAVA Zadubravlje
DILJ Klokočevik
1:1
28.10.2017 15:00
MLADOST DB Donja Bebrina
POSAVAC Kupina
3:2
28.10.2017 15:00
OMLADINAC Novi Grad
GARDUN Garčin
1:8
28.10.2017 15:00
MLADOST Č Čajkovci
SLAVONIJA Prnjavor
2:1
28.10.2017 15:00
SLOGA J Jaruge
RAKETA Beravci
5:1
28.10.2017 15:00
PERKOVCI Stari Perkovci
OMLADINAC St. Topolje
0:3
10. kolo
21.10.2017 15:00
SLAVEN Trnjani
PERKOVCI Stari Perkovci
2:2
21.10.2017 15:00
OMLADINAC St. Topolje
SLOGA J Jaruge
3:1
21.10.2017 15:00
RAKETA Beravci
MLADOST Č Čajkovci
7:0
21.10.2017 15:00
SLAVONIJA Prnjavor
OMLADINAC Novi Grad
5:1
21.10.2017 15:00
GARDUN Garčin
MLADOST DB Donja Bebrina
2:2
21.10.2017 15:00
POSAVAC Kupina
DUBRAVA Zadubravlje
0:1
21.10.2017 15:00
DILJ Klokočevik
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:0
9. kolo
15.10.2017 15:30
DILJ Klokočevik
SLAVEN Trnjani
3:3
15.10.2017 15:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
POSAVAC Kupina
0:1
15.10.2017 15:30
DUBRAVA Zadubravlje
GARDUN Garčin
4:1
15.10.2017 15:30
MLADOST DB Donja Bebrina
SLAVONIJA Prnjavor
2:3
15.10.2017 15:30
OMLADINAC Novi Grad
RAKETA Beravci
1:3
15.10.2017 15:30
MLADOST Č Čajkovci
OMLADINAC St. Topolje
0:5
15.10.2017 15:30
SLOGA J Jaruge
PERKOVCI Stari Perkovci
4:1
8. kolo
08.10.2017 15:30
SLAVEN Trnjani
SLOGA J Jaruge
2:1
08.10.2017 15:30
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST Č Čajkovci
5:0
08.10.2017 15:30
OMLADINAC St. Topolje
OMLADINAC Novi Grad
9:1
08.10.2017 15:30
RAKETA Beravci
MLADOST DB Donja Bebrina
3:1
08.10.2017 15:30
SLAVONIJA Prnjavor
DUBRAVA Zadubravlje
2:2
08.10.2017 15:30
GARDUN Garčin
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
2:0
08.10.2017 15:30
POSAVAC Kupina
DILJ Klokočevik
1:0
7. kolo
01.10.2017 16:00
POSAVAC Kupina
SLAVEN Trnjani
3:0
01.10.2017 16:00
DILJ Klokočevik
GARDUN Garčin
4:2
01.10.2017 16:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLAVONIJA Prnjavor
2:1
01.10.2017 16:00
DUBRAVA Zadubravlje
RAKETA Beravci
1:0
01.10.2017 16:00
MLADOST DB Donja Bebrina
OMLADINAC St. Topolje
2:1
01.10.2017 16:00
OMLADINAC Novi Grad
PERKOVCI Stari Perkovci
1:4
01.10.2017 16:00
MLADOST Č Čajkovci
SLOGA J Jaruge
0:6
6. kolo
24.09.2017 16:00
SLAVEN Trnjani
MLADOST Č Čajkovci
4:2
24.09.2017 16:00
SLOGA J Jaruge
OMLADINAC Novi Grad
5:0
24.09.2017 16:00
PERKOVCI Stari Perkovci
MLADOST DB Donja Bebrina
2:0
24.09.2017 16:00
OMLADINAC St. Topolje
DUBRAVA Zadubravlje
2:1
24.09.2017 16:00
RAKETA Beravci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
0:2
24.09.2017 16:00
SLAVONIJA Prnjavor
DILJ Klokočevik
1:3
24.09.2017 16:00
GARDUN Garčin
POSAVAC Kupina
3:1
5. kolo
16.09.2017 16:30
GARDUN Garčin
SLAVEN Trnjani
5:3
16.09.2017 16:30
POSAVAC Kupina
SLAVONIJA Prnjavor
2:1
16.09.2017 16:30
DILJ Klokočevik
RAKETA Beravci
4:3
16.09.2017 16:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
OMLADINAC St. Topolje
0:1
16.09.2017 16:30
DUBRAVA Zadubravlje
PERKOVCI Stari Perkovci
3:1
16.09.2017 16:30
MLADOST DB Donja Bebrina
SLOGA J Jaruge
0:0
16.09.2017 16:30
OMLADINAC Novi Grad
MLADOST Č Čajkovci
0:1
4. kolo
09.09.2017 17:00
SLAVEN Trnjani
OMLADINAC Novi Grad
6:0
09.09.2017 17:00
MLADOST Č Čajkovci
MLADOST DB Donja Bebrina
0:1
09.09.2017 17:00
SLOGA J Jaruge
DUBRAVA Zadubravlje
5:0
09.09.2017 17:00
PERKOVCI Stari Perkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:2
09.09.2017 17:00
OMLADINAC St. Topolje
DILJ Klokočevik
2:0
09.09.2017 17:00
RAKETA Beravci
POSAVAC Kupina
3:0
09.09.2017 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
GARDUN Garčin
3:2
3. kolo
03.09.2017 17:00
SLAVONIJA Prnjavor
SLAVEN Trnjani
2:4
03.09.2017 17:00
GARDUN Garčin
RAKETA Beravci
1:3
03.09.2017 17:00
DILJ Klokočevik
PERKOVCI Stari Perkovci
2:1
03.09.2017 17:00
POSAVAC Kupina
OMLADINAC St. Topolje
1:2
03.09.2017 17:00
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
SLOGA J Jaruge
4:2
03.09.2017 17:00
DUBRAVA Zadubravlje
MLADOST Č Čajkovci
7:0
03.09.2017 17:00
MLADOST DB Donja Bebrina
OMLADINAC Novi Grad
5:1
2. kolo
27.08.2017 17:30
SLAVEN Trnjani
MLADOST DB Donja Bebrina
4:1
27.08.2017 17:30
OMLADINAC Novi Grad
DUBRAVA Zadubravlje
1:2
27.08.2017 17:30
MLADOST Č Čajkovci
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
3:5
27.08.2017 17:30
SLOGA J Jaruge
DILJ Klokočevik
4:0
27.08.2017 17:30
PERKOVCI Stari Perkovci
POSAVAC Kupina
3:1
27.08.2017 17:30
OMLADINAC St. Topolje
GARDUN Garčin
5:1
27.08.2017 17:30
RAKETA Beravci
SLAVONIJA Prnjavor
6:0
1. kolo
19.11.2017 13:30
RAKETA Beravci
SLAVEN Trnjani
7:0
19.11.2017 13:30
SLAVONIJA Prnjavor
OMLADINAC St. Topolje
3:2
19.11.2017 13:30
GARDUN Garčin
PERKOVCI Stari Perkovci
1:0
19.11.2017 13:30
POSAVAC Kupina
SLOGA J Jaruge
3:1
19.11.2017 13:30
DILJ Klokočevik
MLADOST Č Čajkovci
3:0
19.11.2017 13:30
GRANIČAR SŠ Sl. Šamac
OMLADINAC Novi Grad
7:0
19.11.2017 13:30
DUBRAVA Zadubravlje
MLADOST DB Donja Bebrina
5:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 OMLADINAC St. Topolje 58
2 DUBRAVA Zadubravlje 48
3 SLOGA J Jaruge 47
4 DILJ Klokočevik 45
5 GRANIČAR SŠ Sl. Šamac 42
6 RAKETA Beravci 38
7 PERKOVCI Stari Perkovci 33
8 GARDUN Garčin 32
9 SLAVONIJA Prnjavor 26
10 POSAVAC Kupina 24
11 MLADOST DB Donja Bebrina 23
12 SLAVEN Trnjani 17
13 MLADOST Č Čajkovci 7
14 OMLADINAC Novi Grad 0