ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE


3.ŽNL - Centar - 2017/2018

22. kolo
03.06.2018 17:30
MLADOST JM Jakačina Mala
ASK Gornji Andrijevci
0:5
03.06.2018 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GRANIČAR St. Kuti
1:1
03.06.2018 17:30
MLADOST Malino
VATROGASAC Grižići
3:3
03.06.2018 17:30
CIGLENIK Ciglenik
OMLADINAC Ciglenik
:
03.06.2018 17:30
POSAVAC Kaniža
ŠOKADIJA Šumeće
1:1
03.06.2018 17:30
MLADOST 1977 Banovci
TRENK Seoce
3:2
21. kolo
27.05.2018 17:30
TRENK Seoce
MLADOST JM Jakačina Mala
5:0
27.05.2018 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST 1977 Banovci
4:2
27.05.2018 17:30
OMLADINAC Ciglenik
POSAVAC Kaniža
:
27.05.2018 17:30
VATROGASAC Grižići
CIGLENIK Ciglenik
6:0
27.05.2018 17:30
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST Malino
1:2
27.05.2018 17:30
ASK Gornji Andrijevci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:4
20. kolo
19.05.2018 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:3
19.05.2018 17:00
MLADOST Malino
ASK Gornji Andrijevci
1:1
19.05.2018 17:00
POSAVAC Kaniža
VATROGASAC Grižići
1:2
19.05.2018 17:00
MLADOST 1977 Banovci
OMLADINAC Ciglenik
:
19.05.2018 17:00
CIGLENIK Ciglenik
GRANIČAR St. Kuti
0:1
19.05.2018 17:00
TRENK Seoce
ŠOKADIJA Šumeće
1:3
19. kolo
12.05.2018 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST JM Jakačina Mala
2:1
12.05.2018 17:00
OMLADINAC Ciglenik
TRENK Seoce
:
12.05.2018 17:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST 1977 Banovci
4:0
12.05.2018 17:00
GRANIČAR St. Kuti
POSAVAC Kaniža
3:1
12.05.2018 17:00
ASK Gornji Andrijevci
CIGLENIK Ciglenik
1:1
12.05.2018 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MLADOST Malino
3:0
18. kolo
06.05.2018 17:00
CIGLENIK Ciglenik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:3
06.05.2018 17:00
TRENK Seoce
VATROGASAC Grižići
2:0
06.05.2018 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
MLADOST Malino
0:3
06.05.2018 17:00
POSAVAC Kaniža
ASK Gornji Andrijevci
1:0
06.05.2018 17:00
MLADOST 1977 Banovci
GRANIČAR St. Kuti
0:5
06.05.2018 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
OMLADINAC Ciglenik
:
17. kolo
29.04.2018 17:00
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST JM Jakačina Mala
:
29.04.2018 17:00
VATROGASAC Grižići
ŠOKADIJA Šumeće
2:2
29.04.2018 17:00
GRANIČAR St. Kuti
TRENK Seoce
3:1
29.04.2018 17:00
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST 1977 Banovci
3:1
29.04.2018 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
POSAVAC Kaniža
4:0
29.04.2018 17:00
MLADOST Malino
CIGLENIK Ciglenik
4:0
16. kolo
21.04.2018 17:00
POSAVAC Kaniža
MLADOST Malino
0:3
21.04.2018 17:00
MLADOST 1977 Banovci
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:3
21.04.2018 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
GRANIČAR St. Kuti
2:1
21.04.2018 17:00
OMLADINAC Ciglenik
VATROGASAC Grižići
:
21.04.2018 17:00
TRENK Seoce
ASK Gornji Andrijevci
1:2
21.04.2018 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
CIGLENIK Ciglenik
0:0
15. kolo
14.04.2018 16:30
VATROGASAC Grižići
MLADOST JM Jakačina Mala
2:1
14.04.2018 16:30
GRANIČAR St. Kuti
OMLADINAC Ciglenik
:
14.04.2018 16:30
ASK Gornji Andrijevci
ŠOKADIJA Šumeće
2:1
14.04.2018 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
TRENK Seoce
3:1
14.04.2018 16:30
MLADOST Malino
MLADOST 1977 Banovci
2:1
14.04.2018 16:30
CIGLENIK Ciglenik
POSAVAC Kaniža
3:1
14. kolo
08.04.2018 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
POSAVAC Kaniža
2:1
08.04.2018 16:30
TRENK Seoce
MLADOST Malino
1:3
08.04.2018 16:30
MLADOST 1977 Banovci
CIGLENIK Ciglenik
1:0
08.04.2018 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:1
08.04.2018 16:30
OMLADINAC Ciglenik
ASK Gornji Andrijevci
:
08.04.2018 16:30
VATROGASAC Grižići
GRANIČAR St. Kuti
0:2
13. kolo
01.04.2018 16:30
CIGLENIK Ciglenik
TRENK Seoce
1:5
01.04.2018 16:30
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST JM Jakačina Mala
2:0
01.04.2018 16:30
ASK Gornji Andrijevci
VATROGASAC Grižići
0:1
01.04.2018 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
OMLADINAC Ciglenik
:
01.04.2018 16:30
MLADOST Malino
ŠOKADIJA Šumeće
2:1
01.04.2018 16:30
POSAVAC Kaniža
MLADOST 1977 Banovci
3:2
12. kolo
25.03.2018 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
MLADOST 1977 Banovci
1:0
25.03.2018 16:30
TRENK Seoce
POSAVAC Kaniža
0:1
25.03.2018 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
CIGLENIK Ciglenik
3:1
25.03.2018 16:30
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST Malino
:
25.03.2018 16:30
VATROGASAC Grižići
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:2
25.03.2018 16:30
GRANIČAR St. Kuti
ASK Gornji Andrijevci
3:0
11. kolo
05.11.2017 14:00
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST JM Jakačina Mala
1:0
05.11.2017 14:00
GRANIČAR St. Kuti
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:2
05.11.2017 14:00
VATROGASAC Grižići
MLADOST Malino
2:1
05.11.2017 14:00
OMLADINAC Ciglenik
CIGLENIK Ciglenik
:
05.11.2017 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
POSAVAC Kaniža
3:1
05.11.2017 14:00
TRENK Seoce
MLADOST 1977 Banovci
6:2
10. kolo
28.10.2017 15:00
MLADOST JM Jakačina Mala
TRENK Seoce
1:6
28.10.2017 15:00
MLADOST 1977 Banovci
ŠOKADIJA Šumeće
1:0
28.10.2017 15:00
POSAVAC Kaniža
OMLADINAC Ciglenik
:
28.10.2017 15:00
CIGLENIK Ciglenik
VATROGASAC Grižići
3:3
28.10.2017 15:00
MLADOST Malino
GRANIČAR St. Kuti
2:0
28.10.2017 15:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ASK Gornji Andrijevci
1:1
9. kolo
21.10.2017 15:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MLADOST JM Jakačina Mala
2:1
21.10.2017 15:00
ASK Gornji Andrijevci
MLADOST Malino
1:0
21.10.2017 15:00
GRANIČAR St. Kuti
CIGLENIK Ciglenik
5:1
21.10.2017 15:00
VATROGASAC Grižići
POSAVAC Kaniža
5:2
21.10.2017 15:00
OMLADINAC Ciglenik
MLADOST 1977 Banovci
:
21.10.2017 15:00
ŠOKADIJA Šumeće
TRENK Seoce
1:4
8. kolo
15.10.2017 15:30
MLADOST JM Jakačina Mala
ŠOKADIJA Šumeće
4:0
15.10.2017 15:30
TRENK Seoce
OMLADINAC Ciglenik
:
15.10.2017 15:30
MLADOST 1977 Banovci
VATROGASAC Grižići
0:2
15.10.2017 15:30
POSAVAC Kaniža
GRANIČAR St. Kuti
0:6
15.10.2017 15:30
CIGLENIK Ciglenik
ASK Gornji Andrijevci
1:2
15.10.2017 15:30
MLADOST Malino
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:1
7. kolo
08.10.2017 15:30
MLADOST Malino
MLADOST JM Jakačina Mala
9:2
08.10.2017 15:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
CIGLENIK Ciglenik
2:1
08.10.2017 15:30
ASK Gornji Andrijevci
POSAVAC Kaniža
4:0
08.10.2017 15:30
GRANIČAR St. Kuti
MLADOST 1977 Banovci
2:1
08.10.2017 15:30
VATROGASAC Grižići
TRENK Seoce
4:1
08.10.2017 15:30
OMLADINAC Ciglenik
ŠOKADIJA Šumeće
:
6. kolo
01.10.2017 16:00
MLADOST JM Jakačina Mala
OMLADINAC Ciglenik
:
01.10.2017 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
VATROGASAC Grižići
2:3
01.10.2017 16:00
TRENK Seoce
GRANIČAR St. Kuti
1:0
01.10.2017 16:00
MLADOST 1977 Banovci
ASK Gornji Andrijevci
1:2
01.10.2017 16:00
POSAVAC Kaniža
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
0:4
30.09.2017 07:16
CIGLENIK Ciglenik
MLADOST Malino
2:1
5. kolo
23.09.2017 16:00
CIGLENIK Ciglenik
MLADOST JM Jakačina Mala
3:1
23.09.2017 16:00
MLADOST Malino
POSAVAC Kaniža
9:1
23.09.2017 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MLADOST 1977 Banovci
3:0
23.09.2017 16:00
ASK Gornji Andrijevci
TRENK Seoce
1:0
23.09.2017 16:00
GRANIČAR St. Kuti
ŠOKADIJA Šumeće
2:0
23.09.2017 16:00
VATROGASAC Grižići
OMLADINAC Ciglenik
--:--
4. kolo
17.09.2017 16:30
MLADOST JM Jakačina Mala
VATROGASAC Grižići
3:8
17.09.2017 16:30
OMLADINAC Ciglenik
GRANIČAR St. Kuti
--:--
17.09.2017 16:30
ŠOKADIJA Šumeće
ASK Gornji Andrijevci
1:1
17.09.2017 16:30
TRENK Seoce
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:1
17.09.2017 16:30
MLADOST 1977 Banovci
MLADOST Malino
2:2
17.09.2017 16:30
POSAVAC Kaniža
CIGLENIK Ciglenik
4:2
3. kolo
10.09.2017 17:00
POSAVAC Kaniža
MLADOST JM Jakačina Mala
0:1
10.09.2017 17:00
CIGLENIK Ciglenik
MLADOST 1977 Banovci
1:2
10.09.2017 17:00
MLADOST Malino
TRENK Seoce
5:0
10.09.2017 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ŠOKADIJA Šumeće
3:1
10.09.2017 17:00
ASK Gornji Andrijevci
OMLADINAC Ciglenik
--:--
10.09.2017 17:00
GRANIČAR St. Kuti
VATROGASAC Grižići
4:2
2. kolo
02.09.2017 17:00
MLADOST JM Jakačina Mala
GRANIČAR St. Kuti
0:6
02.09.2017 17:00
VATROGASAC Grižići
ASK Gornji Andrijevci
2:2
02.09.2017 17:00
OMLADINAC Ciglenik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
--:--
02.09.2017 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
MLADOST Malino
1:1
02.09.2017 17:00
TRENK Seoce
CIGLENIK Ciglenik
3:2
02.09.2017 17:00
MLADOST 1977 Banovci
POSAVAC Kaniža
4:1
1. kolo
27.08.2017 17:30
MLADOST 1977 Banovci
MLADOST JM Jakačina Mala
4:0
27.08.2017 17:30
POSAVAC Kaniža
TRENK Seoce
1:1
26.08.2017 19:30
CIGLENIK Ciglenik
ŠOKADIJA Šumeće
0:0
27.08.2017 17:30
MLADOST Malino
OMLADINAC Ciglenik
--:--
27.08.2017 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
VATROGASAC Grižići
3:1
27.08.2017 17:30
ASK Gornji Andrijevci
GRANIČAR St. Kuti
4:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 48
2 MLADOST Malino 40
3 GRANIČAR St. Kuti 40
4 VATROGASAC Grižići 38
5 ASK Gornji Andrijevci 38
6 TRENK Seoce 28
7 ŠOKADIJA Šumeće 23
8 MLADOST 1977 Banovci 19
9 POSAVAC Kaniža 14
10 CIGLENIK Ciglenik 13
11 MLADOST JM Jakačina Mala 13
12 OMLADINAC Ciglenik 0