ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

MŽNL - Regionalna liga - 2017/2018

6. kolo
27.09.2017 16:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
ŠOKADIJA Babina Greda
:
27.09.2017 16:30
NK BORAC Kneževi vinogradi
NAŠK Našice
:
27.09.2017 16:30
DARDA Darda
HAJDUK Pakrac
:
27.09.2017 16:30
SLAVONAC Tenja
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
:
27.09.2017 16:30
ZRINSKI Jurjevac
VIŠNJEVAC Višnjevac
:
27.09.2017 16:30
VIHOR Jelisavac
JADRAN Gunja
:
27.09.2017 16:30
BORAC-AGRAR Bobota
GRANIČAR Županja
:
27.09.2017 16:30
SLOGA Nova Gradiška
OTOK Otok
:
5. kolo
23.09.2017 16:30
SLOGA Nova Gradiška
VUTEKS-SLOGA Vukovar
2:0
23.09.2017 16:30
OTOK Otok
BORAC-AGRAR Bobota
3:0
23.09.2017 16:30
GRANIČAR Županja
VIHOR Jelisavac
0:2
23.09.2017 16:30
JADRAN Gunja
ZRINSKI Jurjevac
0:5
23.09.2017 16:30
VIŠNJEVAC Višnjevac
SLAVONAC Tenja
3:1
23.09.2017 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
DARDA Darda
3:0
23.09.2017 16:30
HAJDUK Pakrac
NK BORAC Kneževi vinogradi
1:1
23.09.2017 16:30
NAŠK Našice
ŠOKADIJA Babina Greda
1:0
4. kolo
16.09.2017 17:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
NAŠK Našice
3:1
16.09.2017 17:00
ŠOKADIJA Babina Greda
HAJDUK Pakrac
0:0
16.09.2017 17:00
NK BORAC Kneževi vinogradi
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:1
16.09.2017 17:00
DARDA Darda
VIŠNJEVAC Višnjevac
4:2
16.09.2017 17:00
SLAVONAC Tenja
JADRAN Gunja
4:2
16.09.2017 17:00
ZRINSKI Jurjevac
GRANIČAR Županja
0:0
16.09.2017 17:00
VIHOR Jelisavac
OTOK Otok
2:2
16.09.2017 17:00
BORAC-AGRAR Bobota
SLOGA Nova Gradiška
1:2
3. kolo
09.09.2017 17:00
BORAC-AGRAR Bobota
VUTEKS-SLOGA Vukovar
1:1
09.09.2017 17:00
SLOGA Nova Gradiška
VIHOR Jelisavac
3:0
09.09.2017 17:00
OTOK Otok
ZRINSKI Jurjevac
5:0
09.09.2017 17:00
GRANIČAR Županja
SLAVONAC Tenja
1:0
09.09.2017 17:00
JADRAN Gunja
DARDA Darda
2:0
09.09.2017 17:00
VIŠNJEVAC Višnjevac
NK BORAC Kneževi vinogradi
1:2
09.09.2017 17:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
09.09.2017 17:00
HAJDUK Pakrac
NAŠK Našice
1:3
2. kolo
03.09.2017 17:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
HAJDUK Pakrac
2:2
03.09.2017 17:30
NAŠK Našice
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:4
03.09.2017 17:30
ŠOKADIJA Babina Greda
VIŠNJEVAC Višnjevac
3:3
03.09.2017 17:30
NK BORAC Kneževi vinogradi
JADRAN Gunja
4:0
03.09.2017 17:30
DARDA Darda
GRANIČAR Županja
2:2
03.09.2017 17:30
SLAVONAC Tenja
OTOK Otok
1:3
03.09.2017 17:30
ZRINSKI Jurjevac
SLOGA Nova Gradiška
2:0
03.09.2017 17:30
VIHOR Jelisavac
BORAC-AGRAR Bobota
3:2
1. kolo
27.08.2017 17:30
VIHOR Jelisavac
VUTEKS-SLOGA Vukovar
3:1
26.08.2017 17:30
BORAC-AGRAR Bobota
ZRINSKI Jurjevac
0:0
26.08.2017 17:30
SLOGA Nova Gradiška
SLAVONAC Tenja
6:1
26.08.2017 17:30
OTOK Otok
DARDA Darda
6:1
27.08.2017 17:30
GRANIČAR Županja
NK BORAC Kneževi vinogradi
4:0
27.08.2017 17:30
JADRAN Gunja
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
27.08.2017 17:30
VIŠNJEVAC Višnjevac
NAŠK Našice
0:1
26.08.2017 17:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
HAJDUK Pakrac
4:2
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 OTOK Otok 13
2 SLOGA Nova Gradiška 12
3 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 12
4 VIHOR Jelisavac 10
5 NK BORAC Kneževi vinogradi 10
6 NAŠK Našice 9
7 GRANIČAR Županja 8
8 ZRINSKI Jurjevac 8
9 JADRAN Gunja 6
10 VUTEKS-SLOGA Vukovar 5
11 VIŠNJEVAC Višnjevac 4
12 DARDA Darda 4
13 HAJDUK Pakrac 3
14 SLAVONAC Tenja 3
15 BORAC-AGRAR Bobota 2
16 ŠOKADIJA Babina Greda 2