ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

MŽNL - Regionalna liga - 2017/2018

14. kolo
18.11.2017 13:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
ZRINSKI Jurjevac
:
18.11.2017 13:30
VIHOR Jelisavac
SLAVONAC Tenja
:
18.11.2017 13:30
BORAC-AGRAR Bobota
DARDA Darda
:
18.11.2017 13:30
SLOGA Nova Gradiška
NK BORAC Kneževi vinogradi
:
18.11.2017 13:30
OTOK Otok
ŠOKADIJA Babina Greda
:
18.11.2017 13:30
GRANIČAR Županja
NAŠK Našice
:
18.11.2017 13:30
JADRAN Gunja
HAJDUK Pakrac
:
18.11.2017 13:30
VIŠNJEVAC Višnjevac
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
:
13. kolo
11.11.2017 14:00
VIŠNJEVAC Višnjevac
VUTEKS-SLOGA Vukovar
0:0
11.11.2017 14:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
JADRAN Gunja
4:0
11.11.2017 14:00
HAJDUK Pakrac
GRANIČAR Županja
1:0
11.11.2017 14:00
NAŠK Našice
OTOK Otok
2:1
11.11.2017 14:00
ŠOKADIJA Babina Greda
SLOGA Nova Gradiška
2:1
11.11.2017 14:00
NK BORAC Kneževi vinogradi
BORAC-AGRAR Bobota
3:2
11.11.2017 14:00
DARDA Darda
VIHOR Jelisavac
2:2
11.11.2017 14:00
SLAVONAC Tenja
ZRINSKI Jurjevac
1:4
12. kolo
04.11.2017 14:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
SLAVONAC Tenja
3:0
04.11.2017 14:00
ZRINSKI Jurjevac
DARDA Darda
3:0
04.11.2017 14:00
VIHOR Jelisavac
NK BORAC Kneževi vinogradi
4:2
04.11.2017 14:00
BORAC-AGRAR Bobota
ŠOKADIJA Babina Greda
4:2
04.11.2017 14:00
SLOGA Nova Gradiška
NAŠK Našice
2:0
04.11.2017 14:00
OTOK Otok
HAJDUK Pakrac
5:1
04.11.2017 14:00
GRANIČAR Županja
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:0
04.11.2017 14:00
JADRAN Gunja
VIŠNJEVAC Višnjevac
1:3
11. kolo
28.10.2017 15:00
JADRAN Gunja
VUTEKS-SLOGA Vukovar
4:2
28.10.2017 15:00
VIŠNJEVAC Višnjevac
GRANIČAR Županja
1:1
28.10.2017 15:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
OTOK Otok
2:0
28.10.2017 15:00
HAJDUK Pakrac
SLOGA Nova Gradiška
1:1
28.10.2017 15:00
NAŠK Našice
BORAC-AGRAR Bobota
4:2
28.10.2017 15:00
ŠOKADIJA Babina Greda
VIHOR Jelisavac
0:3
28.10.2017 15:00
NK BORAC Kneževi vinogradi
ZRINSKI Jurjevac
0:1
28.10.2017 15:00
DARDA Darda
SLAVONAC Tenja
5:3
10. kolo
21.10.2017 15:00
SLAVONAC Tenja
NK BORAC Kneževi vinogradi
0:2
21.10.2017 15:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
DARDA Darda
5:1
21.10.2017 15:00
ZRINSKI Jurjevac
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
21.10.2017 15:00
VIHOR Jelisavac
NAŠK Našice
3:0
21.10.2017 15:00
BORAC-AGRAR Bobota
HAJDUK Pakrac
3:1
21.10.2017 15:00
SLOGA Nova Gradiška
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:1
21.10.2017 15:00
OTOK Otok
VIŠNJEVAC Višnjevac
3:0
21.10.2017 15:00
GRANIČAR Županja
JADRAN Gunja
3:1
9. kolo
14.10.2017 15:00
GRANIČAR Županja
VUTEKS-SLOGA Vukovar
4:2
14.10.2017 15:00
JADRAN Gunja
OTOK Otok
0:2
14.10.2017 15:00
VIŠNJEVAC Višnjevac
SLOGA Nova Gradiška
2:2
14.10.2017 15:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
BORAC-AGRAR Bobota
3:0
14.10.2017 15:00
HAJDUK Pakrac
VIHOR Jelisavac
3:2
14.10.2017 15:00
NAŠK Našice
ZRINSKI Jurjevac
0:3
14.10.2017 15:00
ŠOKADIJA Babina Greda
SLAVONAC Tenja
4:2
14.10.2017 15:00
NK BORAC Kneževi vinogradi
DARDA Darda
3:2
8. kolo
07.10.2017 15:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
NK BORAC Kneževi vinogradi
5:0
07.10.2017 15:30
DARDA Darda
ŠOKADIJA Babina Greda
3:3
07.10.2017 15:30
SLAVONAC Tenja
NAŠK Našice
0:2
07.10.2017 15:30
ZRINSKI Jurjevac
HAJDUK Pakrac
7:0
07.10.2017 15:30
VIHOR Jelisavac
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:3
07.10.2017 15:30
BORAC-AGRAR Bobota
VIŠNJEVAC Višnjevac
2:3
07.10.2017 15:30
SLOGA Nova Gradiška
JADRAN Gunja
5:0
07.10.2017 15:30
OTOK Otok
GRANIČAR Županja
3:2
7. kolo
01.10.2017 16:00
OTOK Otok
VUTEKS-SLOGA Vukovar
2:4
01.10.2017 16:00
GRANIČAR Županja
SLOGA Nova Gradiška
5:0
01.10.2017 16:00
JADRAN Gunja
BORAC-AGRAR Bobota
3:1
01.10.2017 16:00
VIŠNJEVAC Višnjevac
VIHOR Jelisavac
0:0
01.10.2017 16:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ZRINSKI Jurjevac
0:2
01.10.2017 16:00
HAJDUK Pakrac
SLAVONAC Tenja
0:1
01.10.2017 16:00
NAŠK Našice
DARDA Darda
0:2
01.10.2017 16:00
ŠOKADIJA Babina Greda
NK BORAC Kneževi vinogradi
2:4
6. kolo
27.09.2017 16:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
ŠOKADIJA Babina Greda
6:1
27.09.2017 16:30
NK BORAC Kneževi vinogradi
NAŠK Našice
1:1
27.09.2017 16:30
DARDA Darda
HAJDUK Pakrac
3:1
27.09.2017 16:30
SLAVONAC Tenja
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:1
27.09.2017 16:30
ZRINSKI Jurjevac
VIŠNJEVAC Višnjevac
0:1
27.09.2017 16:30
VIHOR Jelisavac
JADRAN Gunja
4:1
27.09.2017 16:30
BORAC-AGRAR Bobota
GRANIČAR Županja
0:1
27.09.2017 16:30
SLOGA Nova Gradiška
OTOK Otok
3:2
5. kolo
23.09.2017 16:30
SLOGA Nova Gradiška
VUTEKS-SLOGA Vukovar
2:0
23.09.2017 16:30
OTOK Otok
BORAC-AGRAR Bobota
3:0
23.09.2017 16:30
GRANIČAR Županja
VIHOR Jelisavac
0:2
23.09.2017 16:30
JADRAN Gunja
ZRINSKI Jurjevac
0:5
23.09.2017 16:30
VIŠNJEVAC Višnjevac
SLAVONAC Tenja
3:1
23.09.2017 16:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
DARDA Darda
3:0
23.09.2017 16:30
HAJDUK Pakrac
NK BORAC Kneževi vinogradi
1:1
23.09.2017 16:30
NAŠK Našice
ŠOKADIJA Babina Greda
1:0
4. kolo
16.09.2017 17:00
VUTEKS-SLOGA Vukovar
NAŠK Našice
3:1
16.09.2017 17:00
ŠOKADIJA Babina Greda
HAJDUK Pakrac
0:0
16.09.2017 17:00
NK BORAC Kneževi vinogradi
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:1
16.09.2017 17:00
DARDA Darda
VIŠNJEVAC Višnjevac
4:2
16.09.2017 17:00
SLAVONAC Tenja
JADRAN Gunja
4:2
16.09.2017 17:00
ZRINSKI Jurjevac
GRANIČAR Županja
0:0
16.09.2017 17:00
VIHOR Jelisavac
OTOK Otok
2:2
16.09.2017 17:00
BORAC-AGRAR Bobota
SLOGA Nova Gradiška
1:2
3. kolo
09.09.2017 17:00
BORAC-AGRAR Bobota
VUTEKS-SLOGA Vukovar
1:1
09.09.2017 17:00
SLOGA Nova Gradiška
VIHOR Jelisavac
3:0
09.09.2017 17:00
OTOK Otok
ZRINSKI Jurjevac
5:0
09.09.2017 17:00
GRANIČAR Županja
SLAVONAC Tenja
1:0
09.09.2017 17:00
JADRAN Gunja
DARDA Darda
2:0
09.09.2017 17:00
VIŠNJEVAC Višnjevac
NK BORAC Kneževi vinogradi
1:2
09.09.2017 17:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
09.09.2017 17:00
HAJDUK Pakrac
NAŠK Našice
1:3
2. kolo
03.09.2017 17:30
VUTEKS-SLOGA Vukovar
HAJDUK Pakrac
2:2
03.09.2017 17:30
NAŠK Našice
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:4
03.09.2017 17:30
ŠOKADIJA Babina Greda
VIŠNJEVAC Višnjevac
3:3
03.09.2017 17:30
NK BORAC Kneževi vinogradi
JADRAN Gunja
4:0
03.09.2017 17:30
DARDA Darda
GRANIČAR Županja
2:2
03.09.2017 17:30
SLAVONAC Tenja
OTOK Otok
1:3
03.09.2017 17:30
ZRINSKI Jurjevac
SLOGA Nova Gradiška
2:0
03.09.2017 17:30
VIHOR Jelisavac
BORAC-AGRAR Bobota
3:2
1. kolo
27.08.2017 17:30
VIHOR Jelisavac
VUTEKS-SLOGA Vukovar
3:1
26.08.2017 17:30
BORAC-AGRAR Bobota
ZRINSKI Jurjevac
0:0
26.08.2017 17:30
SLOGA Nova Gradiška
SLAVONAC Tenja
6:1
26.08.2017 17:30
OTOK Otok
DARDA Darda
6:1
27.08.2017 17:30
GRANIČAR Županja
NK BORAC Kneževi vinogradi
4:0
27.08.2017 17:30
JADRAN Gunja
ŠOKADIJA Babina Greda
2:0
27.08.2017 17:30
VIŠNJEVAC Višnjevac
NAŠK Našice
0:1
26.08.2017 17:30
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
HAJDUK Pakrac
4:2
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 ZRINSKI Jurjevac 29
2 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 28
3 SLOGA Nova Gradiška 26
4 OTOK Otok 25
5 VIHOR Jelisavac 24
6 NK BORAC Kneževi vinogradi 23
7 GRANIČAR Županja 22
8 VUTEKS-SLOGA Vukovar 21
9 NAŠK Našice 19
10 VIŠNJEVAC Višnjevac 17
11 DARDA Darda 15
12 JADRAN Gunja 12
13 HAJDUK Pakrac 10
14 ŠOKADIJA Babina Greda 9
15 BORAC-AGRAR Bobota 8
16 SLAVONAC Tenja 6