ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE


I. KVALITETNA MŽNL POČETNIKA - 2017/2018

20. kolo
19.05.2018 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK SLAVONIJA Požega
:
19.05.2018 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK SLOGA Nova Gradiška
:
19.05.2018 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK BATRINA Batrina
:
19.05.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK MARSONIA Slavonski Brod
:
19.05.2018 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK SLAVIJA Pleternica
:
19.05.2018 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
NK KAPTOL Kaptol
:
19. kolo
12.05.2018 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK DINAMO Vidovci
5:3
12.05.2018 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK HAJDUK Pakrac
3:3
12.05.2018 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK BUDUĆNOST Rešetari
0:10
12.05.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:15
12.05.2018 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK ORIOLIK Oriovac
7:2
12.05.2018 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
NK AMATER Slavonski Brod
2:0
18. kolo
05.06.2018 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK SLAVONIJA Požega
:
05.06.2018 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK KAPTOL Kaptol
11:0
05.06.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK SLOGA Nova Gradiška
7:0
05.06.2018 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
10:0
05.06.2018 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK AMATER Slavonski Brod
:
05.06.2018 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
NK SLAVIJA Pleternica
1:7
17. kolo
28.04.2018 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK MARSONIA Slavonski Brod
1:6
28.04.2018 10:00
NK KAPTOL Kaptol
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:7
28.04.2018 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
NK AMATER Slavonski Brod
1:4
28.04.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
NK DINAMO Vidovci
1:12
28.04.2018 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK HAJDUK Pakrac
8:2
28.04.2018 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
NK BUDUĆNOST Rešetari
1:6
16. kolo
21.04.2018 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK AMATER Slavonski Brod
3:0
21.04.2018 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK SLAVIJA Pleternica
3:0
21.04.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK SLAVONIJA Požega
4:0
21.04.2018 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK KAPTOL Kaptol
9:0
21.04.2018 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK ORIOLIK Oriovac
6:0
21.04.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
NK SLOGA Nova Gradiška
2:4
15. kolo
14.04.2018 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK DINAMO Vidovci
2:9
14.04.2018 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK BATRINA Batrina
3:3
14.04.2018 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK HAJDUK Pakrac
0:4
14.04.2018 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:0
14.04.2018 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:6
14.04.2018 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
NK BUDUĆNOST Rešetari
4:6
14. kolo
07.04.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK AMATER Slavonski Brod
7:0
07.04.2018 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK SLAVIJA Pleternica
3:0
07.04.2018 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK KAPTOL Kaptol
2:1
07.04.2018 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK BUDUĆNOST Rešetari
6:1
07.04.2018 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
NK HAJDUK Pakrac
2:4
07.04.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
NK SLAVONIJA Požega
0:5
13. kolo
31.03.2018 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK DINAMO Vidovci
1:10
31.03.2018 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:5
31.03.2018 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK HAJDUK Pakrac
6:0
31.03.2018 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK SLOGA Nova Gradiška
3:1
31.03.2018 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
NK BATRINA Batrina
1:1
31.03.2018 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:14
12. kolo
25.03.2018 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK HAJDUK Pakrac
7:1
25.03.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK BUDUĆNOST Rešetari
3:0
25.03.2018 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK ORIOLIK Oriovac
2:0
25.03.2018 10:00
NK BATRINA Batrina
NK AMATER Slavonski Brod
1:3
25.03.2018 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK SLAVIJA Pleternica
1:1
25.03.2018 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK SLAVONIJA Požega
0:13
11. kolo
11.11.2017 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK SLAVIJA Pleternica
0:7
11.11.2017 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK AMATER Slavonski Brod
4:0
11.11.2017 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK BUDUĆNOST Rešetari
5:1
11.11.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK HAJDUK Pakrac
5:0
11.11.2017 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK DINAMO Vidovci
2:2
11.11.2017 10:00
NK BATRINA Batrina
NK ORIOLIK Oriovac
2:5
10. kolo
04.11.2017 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:5
04.11.2017 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK BATRINA Batrina
8:0
04.11.2017 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK KAPTOL Kaptol
5:1
04.11.2017 10:00
NK DINAMO Vidovci
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:6
04.11.2017 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK ORIOLIK Oriovac
3:0
04.11.2017 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK SLAVIJA Pleternica
3:1
9. kolo
28.10.2017 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK ORIOLIK Oriovac
4:2
28.10.2017 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK BUDUĆNOST Rešetari
1:3
28.10.2017 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:2
28.10.2017 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
NK DINAMO Vidovci
1:4
28.10.2017 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK AMATER Slavonski Brod
3:0
28.10.2017 10:00
NK BATRINA Batrina
NK HAJDUK Pakrac
0:5
8. kolo
21.10.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
10:0
21.10.2017 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK SLOGA Nova Gradiška
0:0
21.10.2017 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK KAPTOL Kaptol
9:0
21.10.2017 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK SLAVIJA Pleternica
1:2
21.10.2017 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK MARSONIA Slavonski Brod
2:0
21.10.2017 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
NK SLAVONIJA Požega
0:7
7. kolo
14.10.2017 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK DINAMO Vidovci
0:3
14.10.2017 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK HAJDUK Pakrac
1:3
14.10.2017 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:5
14.10.2017 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
NK ORIOLIK Oriovac
0:1
14.10.2017 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK BUDUĆNOST Rešetari
0:1
14.10.2017 10:00
NK BATRINA Batrina
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:8
6. kolo
07.10.2017 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK SLOGA Nova Gradiška
2:1
07.10.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK KAPTOL Kaptol
14:0
07.10.2017 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK SLAVONIJA Požega
2:4
07.10.2017 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK SLAVIJA Pleternica
1:0
07.10.2017 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK BATRINA Batrina
12:1
07.10.2017 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK ORIOLIK Oriovac
2:2
5. kolo
30.09.2017 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK BUDUĆNOST Rešetari
1:3
30.09.2017 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:7
30.09.2017 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK BATRINA Batrina
5:0
30.09.2017 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
NK DINAMO Vidovci
0:5
30.09.2017 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
NK HAJDUK Pakrac
0:0
30.09.2017 10:00
NK SLAVONIJA Požega
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:5
4. kolo
23.09.2017 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK SLOGA Nova Gradiška
6:0
23.09.2017 10:00
NK BATRINA Batrina
NK KAPTOL Kaptol
0:2
23.09.2017 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK SLAVONIJA Požega
4:1
23.09.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK SLAVIJA Pleternica
9:0
23.09.2017 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK AMATER Slavonski Brod
1:1
23.09.2017 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK ORIOLIK Oriovac
7:0
3. kolo
16.09.2017 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK DINAMO Vidovci
2:4
16.09.2017 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK ORIOLIK Oriovac
1:0
16.09.2017 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:8
16.09.2017 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:8
16.09.2017 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK BATRINA Batrina
7:0
16.09.2017 10:00
NK KAPTOL Kaptol
NK SLOGA Nova Gradiška
0:7
2. kolo
09.09.2017 10:00
NK DINAMO Vidovci
NK KAPTOL Kaptol
9:0
09.09.2017 10:00
NK SLOGA Nova Gradiška
NK SLAVONIJA Požega
0:3
09.09.2017 10:00
NK BATRINA Batrina
NK SLAVIJA Pleternica
1:1
09.09.2017 10:00
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK AMATER Slavonski Brod
5:0
09.09.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK ORIOLIK Oriovac
16:0
09.09.2017 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK BUDUĆNOST Rešetari
4:0
1. kolo
02.09.2017 10:00
NK HAJDUK Pakrac
NK DINAMO Vidovci
1:6
02.09.2017 10:00
NK BUDUĆNOST Rešetari
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:6
02.09.2017 10:00
NK ORIOLIK Oriovac
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:5
02.09.2017 10:00
NK AMATER Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
4:0
02.09.2017 10:00
NK SLAVIJA Pleternica
NK SLOGA Nova Gradiška
3:0 Čl.56
02.09.2017 10:00
NK SLAVONIJA Požega
NK KAPTOL Kaptol
4:1
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 57
2 NK MARSONIA Slavonski Brod 49
3 NK DINAMO Vidovci 46
4 NK SLAVONIJA Požega 38
5 NK BUDUĆNOST Rešetari 36
6 NK HAJDUK Pakrac 28
7 NK SLOGA Nova Gradiška 21
8 NK SLAVIJA Pleternica 19
9 NK AMATER Slavonski Brod 14
10 NK ORIOLIK Oriovac 7
11 NK KAPTOL Kaptol 7
12 NK BATRINA Batrina 3