ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE


I. KVALITETNA MŽNL MLAĐIH PIONIRA - 2017/2018

22. kolo
02.06.2018 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK SLOGA Nova Gradiška
1:3
02.06.2018 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK MARSONIA Slavonski Brod
1:7
02.06.2018 11:15
NK HAJDUK Pakrac
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
6:1
02.06.2018 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK SLAVONIJA Požega
0:3
02.06.2018 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK KAPTOL Kaptol
4:0
02.06.2018 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK BATRINA Batrina
3:6
21. kolo
26.05.2018 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK DINAMO Vidovci
1:0
26.05.2018 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK ORIOLIK Oriovac
7:0
26.05.2018 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK AMATER Slavonski Brod
2:4
26.05.2018 11:15
NK BATRINA Batrina
NK BUDUĆNOST Rešetari
6:2
26.05.2018 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK SLAVONIJA Požega
0:6
26.05.2018 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK HAJDUK Pakrac
4:0
20. kolo
19.05.2018 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK SLAVONIJA Požega
0:7
19.05.2018 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK SLOGA Nova Gradiška
1:5
19.05.2018 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK BATRINA Batrina
3:1
19.05.2018 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:6
19.05.2018 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK SLAVIJA Pleternica
0:2
19.05.2018 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK KAPTOL Kaptol
3:7
19. kolo
12.05.2018 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK DINAMO Vidovci
3:0
12.05.2018 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK HAJDUK Pakrac
1:0
12.05.2018 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK BUDUĆNOST Rešetari
3:6
12.05.2018 11:15
NK BATRINA Batrina
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:0
12.05.2018 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK ORIOLIK Oriovac
8:0
12.05.2018 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK AMATER Slavonski Brod
4:1
18. kolo
05.05.2018 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK SLAVONIJA Požega
3:5
05.05.2018 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK KAPTOL Kaptol
11:1
05.05.2018 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK SLOGA Nova Gradiška
0:2
05.05.2018 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
1:0
05.05.2018 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK AMATER Slavonski Brod
3:2
05.05.2018 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK SLAVIJA Pleternica
0:3
17. kolo
28.04.2018 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:1
28.04.2018 11:15
NK KAPTOL Kaptol
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:6
28.04.2018 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK AMATER Slavonski Brod
0:5
28.04.2018 11:15
NK BATRINA Batrina
NK DINAMO Vidovci
1:2
28.04.2018 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK HAJDUK Pakrac
2:2
28.04.2018 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK BUDUĆNOST Rešetari
5:3
16. kolo
21.04.2018 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK AMATER Slavonski Brod
7:1
21.04.2018 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK SLAVIJA Pleternica
7:0
21.04.2018 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK SLAVONIJA Požega
0:2
21.04.2018 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK KAPTOL Kaptol
9:0
21.04.2018 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK ORIOLIK Oriovac
1:2
21.04.2018 11:15
NK BATRINA Batrina
NK SLOGA Nova Gradiška
1:5
15. kolo
14.04.2018 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK DINAMO Vidovci
5:1
14.04.2018 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK BATRINA Batrina
4:6
14.04.2018 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK HAJDUK Pakrac
0:4
14.04.2018 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK MARSONIA Slavonski Brod
2:3
14.04.2018 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:2
14.04.2018 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK BUDUĆNOST Rešetari
2:4
14. kolo
07.04.2018 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK AMATER Slavonski Brod
2:0
07.04.2018 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK SLAVIJA Pleternica
6:0
07.04.2018 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK KAPTOL Kaptol
8:2
07.04.2018 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK BUDUĆNOST Rešetari
5:0
07.04.2018 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK HAJDUK Pakrac
1:8
07.04.2018 11:15
NK BATRINA Batrina
NK SLAVONIJA Požega
1:5
13. kolo
31.03.2018 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK DINAMO Vidovci
3:3
31.03.2018 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:6
31.03.2018 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK HAJDUK Pakrac
0:2
31.03.2018 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK SLOGA Nova Gradiška
3:0
31.03.2018 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK BATRINA Batrina
1:6
31.03.2018 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:5
12. kolo
25.03.2018 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK HAJDUK Pakrac
1:3
25.03.2018 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK BUDUĆNOST Rešetari
3:1
25.03.2018 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK ORIOLIK Oriovac
9:0
25.03.2018 11:15
NK BATRINA Batrina
NK AMATER Slavonski Brod
3:3
25.03.2018 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK SLAVIJA Pleternica
3:0
25.03.2018 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK SLAVONIJA Požega
0:8
11. kolo
11.11.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK SLAVIJA Pleternica
1:3
11.11.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK AMATER Slavonski Brod
3:0
11.11.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK BUDUĆNOST Rešetari
4:1
11.11.2017 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK HAJDUK Pakrac
0:3
11.11.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK DINAMO Vidovci
2:0
11.11.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK ORIOLIK Oriovac
4:2
10. kolo
04.11.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK MARSONIA Slavonski Brod
2:1
04.11.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK BATRINA Batrina
6:1
04.11.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK KAPTOL Kaptol
3:0
04.11.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:1
04.11.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK ORIOLIK Oriovac
5:0
04.11.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK SLAVIJA Pleternica
4:1
9. kolo
28.10.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK ORIOLIK Oriovac
0:6
28.10.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK BUDUĆNOST Rešetari
3:2
28.10.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
6:1
28.10.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK DINAMO Vidovci
2:1
28.10.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK AMATER Slavonski Brod
4:0
28.10.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK HAJDUK Pakrac
1:3
8. kolo
21.10.2017 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
2:0
21.10.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK SLOGA Nova Gradiška
1:1
21.10.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK KAPTOL Kaptol
4:0
21.10.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK SLAVIJA Pleternica
3:3
21.10.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:11
21.10.2017 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK SLAVONIJA Požega
0:6
7. kolo
14.10.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK DINAMO Vidovci
1:1
14.10.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK HAJDUK Pakrac
0:5
14.10.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:1
14.10.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK ORIOLIK Oriovac
4:2
14.10.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK BUDUĆNOST Rešetari
10:0
14.10.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK MARSONIA Slavonski Brod
1:7
6. kolo
07.10.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK SLOGA Nova Gradiška
7:0
07.10.2017 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK KAPTOL Kaptol
5:0
07.10.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK SLAVONIJA Požega
3:2
07.10.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK SLAVIJA Pleternica
2:4
07.10.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK BATRINA Batrina
0:2
07.10.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK ORIOLIK Oriovac
3:0
5. kolo
30.10.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK BUDUĆNOST Rešetari
1:0
30.10.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:11
30.10.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK BATRINA Batrina
2:3
30.10.2017 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK DINAMO Vidovci
2:2
30.10.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK HAJDUK Pakrac
2:2
30.10.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
4:1
4. kolo
23.09.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK SLOGA Nova Gradiška
1:3
23.09.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK KAPTOL Kaptol
5:1
23.09.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK SLAVONIJA Požega
0:4
23.09.2017 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK SLAVIJA Pleternica
3:3
23.09.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK AMATER Slavonski Brod
5:1
23.09.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK ORIOLIK Oriovac
2:2
3. kolo
16.09.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK DINAMO Vidovci
1:2
16.09.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK ORIOLIK Oriovac
6:0
16.09.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:3
16.09.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:6
16.09.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK BATRINA Batrina
9:1
16.09.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK SLOGA Nova Gradiška
1:8
2. kolo
09.09.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK KAPTOL Kaptol
9:1
09.09.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK SLAVONIJA Požega
1:6
09.09.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK SLAVIJA Pleternica
4:2
09.09.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK AMATER Slavonski Brod
3:1
09.09.2017 11:15
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK ORIOLIK Oriovac
3:1
09.09.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK BUDUĆNOST Rešetari
4:2
1. kolo
02.09.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK DINAMO Vidovci
7:0
02.09.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:4
02.09.2017 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK MARSONIA Slavonski Brod
1:10
02.09.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
1:8
02.09.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK SLOGA Nova Gradiška
1:1
02.09.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK KAPTOL Kaptol
13:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 NK MARSONIA Slavonski Brod 60
2 NK SLAVONIJA Požega 58
3 NK HAJDUK Pakrac 54
4 NK SLOGA Nova Gradiška 45
5 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 35
6 NK BATRINA Batrina 34
7 NK SLAVIJA Pleternica 31
8 NK DINAMO Vidovci 21
9 NK AMATER Slavonski Brod 18
10 NK BUDUĆNOST Rešetari 16
11 NK ORIOLIK Oriovac 8
12 NK KAPTOL Kaptol 4