ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

I. KVALITETNA MŽNL MLAĐIH PIONIRA - 2017/2018

11. kolo
11.11.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK SLAVIJA Pleternica
1:3
11.11.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK AMATER Slavonski Brod
3:0
11.11.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK BUDUĆNOST Rešetari
4:1
11.11.2017 11:15
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK HAJDUK Pakrac
0:3
11.11.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK DINAMO Vidovci
2:0
11.11.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK ORIOLIK Oriovac
4:2
10. kolo
04.11.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK MARSONIA Slavonski Brod
2:1
04.11.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK BATRINA Batrina
6:1
04.11.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK KAPTOL Kaptol
3:0
04.11.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:1
04.11.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK ORIOLIK Oriovac
5:0
04.11.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK SLAVIJA Pleternica
4:1
9. kolo
28.10.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK ORIOLIK Oriovac
0:6
28.10.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK BUDUĆNOST Rešetari
3:2
28.10.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
6:1
28.10.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK DINAMO Vidovci
2:1
28.10.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK AMATER Slavonski Brod
4:0
28.10.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK HAJDUK Pakrac
1:3
8. kolo
21.10.2017 11:15
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
2:0
21.10.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK SLOGA Nova Gradiška
1:1
21.10.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK KAPTOL Kaptol
4:0
21.10.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK SLAVIJA Pleternica
3:3
21.10.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:11
21.10.2017 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK SLAVONIJA Požega
0:6
7. kolo
14.10.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK DINAMO Vidovci
1:1
14.10.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK HAJDUK Pakrac
0:5
14.10.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:1
14.10.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK ORIOLIK Oriovac
4:2
14.10.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK BUDUĆNOST Rešetari
10:0
14.10.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK MARSONIA Slavonski Brod
1:7
6. kolo
07.10.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK SLOGA Nova Gradiška
7:0
07.10.2017 11:15
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK KAPTOL Kaptol
5:0
07.10.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK SLAVONIJA Požega
3:2
07.10.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK SLAVIJA Pleternica
2:4
07.10.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK BATRINA Batrina
0:2
07.10.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK ORIOLIK Oriovac
3:0
5. kolo
30.10.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK BUDUĆNOST Rešetari
1:0
30.10.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:11
30.10.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK BATRINA Batrina
2:3
30.10.2017 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK DINAMO Vidovci
2:2
30.10.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK HAJDUK Pakrac
2:2
30.10.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
4:1
4. kolo
23.09.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK SLOGA Nova Gradiška
1:3
23.09.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK KAPTOL Kaptol
5:1
23.09.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK SLAVONIJA Požega
0:4
23.09.2017 11:15
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK SLAVIJA Pleternica
3:3
23.09.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK AMATER Slavonski Brod
5:1
23.09.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK ORIOLIK Oriovac
2:2
3. kolo
16.09.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK DINAMO Vidovci
1:2
16.09.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK ORIOLIK Oriovac
6:0
16.09.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:3
16.09.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK MARSONIA Slavonski Brod
0:6
16.09.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK BATRINA Batrina
9:1
16.09.2017 11:15
NK KAPTOL Kaptol
NK SLOGA Nova Gradiška
1:8
2. kolo
09.09.2017 11:15
NK DINAMO Vidovci
NK KAPTOL Kaptol
9:1
09.09.2017 11:15
NK SLOGA Nova Gradiška
NK SLAVONIJA Požega
1:6
09.09.2017 11:15
NK BATRINA Batrina
NK SLAVIJA Pleternica
4:2
09.09.2017 11:15
NK MARSONIA Slavonski Brod
NK AMATER Slavonski Brod
3:1
09.09.2017 11:15
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
NK ORIOLIK Oriovac
3:1
09.09.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK BUDUĆNOST Rešetari
4:2
1. kolo
02.09.2017 11:15
NK HAJDUK Pakrac
NK DINAMO Vidovci
7:0
02.09.2017 11:15
NK BUDUĆNOST Rešetari
NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:4
02.09.2017 11:15
NK ORIOLIK Oriovac
NK MARSONIA Slavonski Brod
1:10
02.09.2017 11:15
NK AMATER Slavonski Brod
NK BATRINA Batrina
1:8
02.09.2017 11:15
NK SLAVIJA Pleternica
NK SLOGA Nova Gradiška
1:1
02.09.2017 11:15
NK SLAVONIJA Požega
NK KAPTOL Kaptol
13:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 NK SLAVONIJA Požega 30
2 NK HAJDUK Pakrac 29
3 NK MARSONIA Slavonski Brod 27
4 NK SLOGA Nova Gradiška 18
5 NK BATRINA Batrina 18
6 NK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 17
7 NK SLAVIJA Pleternica 16
8 NK DINAMO Vidovci 11
9 NK AMATER Slavonski Brod 11
10 NK BUDUĆNOST Rešetari 7
11 NK ORIOLIK Oriovac 5
12 NK KAPTOL Kaptol 0