ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE

LIGA LIMAČA-CENTAR - 2017/2018

22. kolo
02.06.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
GRANIČAR SB Slavonski Brod
:
02.06.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
0:3
02.06.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
VINOGORAC Slavonski Brod
:
02.06.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:3
02.06.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
OMLADINAC Gornja Vrba
1:6
21. kolo
26.05.2018 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ZVONIMIR Donja Vrba
16:1
26.05.2018 10:00
TOMICA Tomica
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:7
26.05.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
0:1
26.05.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
SLAVONAC B. Bukovlje
5:4
26.05.2018 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
2:3
20. kolo
19.05.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
ŠN LEGEN Slavonski Brod
1:7
19.05.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
GRANIČAR SB Slavonski Brod
4:2
19.05.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
0:1
19.05.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:2
19.05.2018 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
TOMICA Tomica
20:0
19. kolo
12.05.2018 10:00
TOMICA Tomica
ZVONIMIR Donja Vrba
9:0
12.05.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
OMLADINAC Gornja Vrba
3:0
12.05.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:3
12.05.2018 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
1:10
12.05.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
1:5
18. kolo
05.05.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
SLAVONAC B. Bukovlje
2:11
05.05.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
5:0
05.05.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
3:0
05.05.2018 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
VINOGORAC Slavonski Brod
1:1
05.05.2018 10:00
TOMICA Tomica
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:9
17. kolo
28.04.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
5:2
28.04.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
TOMICA Tomica
5:2
28.04.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
OMLADINAC Gornja Vrba
2:3
28.04.2018 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:11
28.04.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
MARSONIA Slavonski Brod
0:5
16. kolo
21.04.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
MARSONIA Slavonski Brod
7:8
21.04.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
3:1
21.04.2018 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
GRANIČAR SB Slavonski Brod
7:3
21.04.2018 10:00
TOMICA Tomica
PODVINJE Podvinje
1:8
21.04.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
4:2
15. kolo
14.04.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
7:1
14.04.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
3:1
14.04.2018 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
TOMICA Tomica
1:9
14.04.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
OMLADINAC Gornja Vrba
1:3
14.04.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:2
14. kolo
07.04.2018 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
1:1
07.04.2018 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
SLAVONAC B. Bukovlje
7:2
07.04.2018 10:00
TOMICA Tomica
ŠN LEGEN Slavonski Brod
1:2
07.04.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
1:0
07.04.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
:
13. kolo
31.03.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
ZVONIMIR Donja Vrba
8:0
31.03.2018 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
0:1
31.03.2018 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:3
31.03.2018 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
TOMICA Tomica
2:1
31.03.2018 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
OMLADINAC Gornja Vrba
1:0
12. kolo
24.03.2018 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
1:10
24.03.2018 10:00
TOMICA Tomica
MARSONIA Slavonski Brod
1:2
24.03.2018 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
3:1
24.03.2018 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
0:1
24.03.2018 10:00
PODVINJE Podvinje
GRANIČAR SB Slavonski Brod
8:2
11. kolo
18.11.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
:
18.11.2017 10:00
PODVINJE Podvinje
ŠN LEGEN Slavonski Brod
0:3 čl. 53
18.11.2017 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
1:4
18.11.2017 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
:
18.11.2017 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:5
10. kolo
11.11.2017 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
OMLADINAC Gornja Vrba
0:8
11.11.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
TOMICA Tomica
6:2
11.11.2017 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
1:1
11.11.2017 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
PODVINJE Podvinje
2:1
11.11.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
11:0
9. kolo
04.11.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
2:0
04.11.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
0:14
04.11.2017 10:00
PODVINJE Podvinje
MARSONIA Slavonski Brod
:
04.11.2017 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:4
04.11.2017 10:00
TOMICA Tomica
OMLADINAC Gornja Vrba
3:1
8. kolo
28.10.2017 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
TOMICA Tomica
1:4
28.10.2017 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:3
28.10.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
2:0
28.10.2017 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
5:1
28.10.2017 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ŠN LEGEN Slavonski Brod
0:1
7. kolo
21.10.2017 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
ZVONIMIR Donja Vrba
6:0
21.10.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
MARSONIA Slavonski Brod
0:1
21.10.2017 10:00
PODVINJE Podvinje
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
3:5
21.10.2017 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
OMLADINAC Gornja Vrba
3:1
21.10.2017 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
TOMICA Tomica
4:1
6. kolo
14.10.2017 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
5:9
14.10.2017 10:00
TOMICA Tomica
VINOGORAC Slavonski Brod
3:2
14.10.2017 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
PODVINJE Podvinje
0:3
14.10.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
9:2
14.10.2017 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
3:1
5. kolo
07.10.2017 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
3:1
07.10.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
2:2
07.10.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
OMLADINAC Gornja Vrba
1:3
07.10.2017 10:00
PODVINJE Podvinje
TOMICA Tomica
8:0
07.10.2017 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
2:4
4. kolo
30.09.2017 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
VINOGORAC Slavonski Brod
1:6
30.09.2017 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
0:1
30.09.2017 10:00
TOMICA Tomica
GRANIČAR SB Slavonski Brod
17:0
30.09.2017 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
ŠN LEGEN Slavonski Brod
0:6
30.09.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
SLAVONAC B. Bukovlje
3:0
3. kolo
23.09.2017 10:00
MARSONIA Slavonski Brod
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
0:4
23.09.2017 10:00
SLAVONAC B. Bukovlje
OMLADINAC Gornja Vrba
5:0
23.09.2017 10:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
TOMICA Tomica
8:2
23.09.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
1:2
23.09.2017 10:00
PODVINJE Podvinje
VINOGORAC Slavonski Brod
2:1
2. kolo
16.09.2017 10:00
TOMICA Tomica
SLAVONAC B. Bukovlje
1:3
16.09.2017 10:00
OMLADINAC Gornja Vrba
MARSONIA Slavonski Brod
0:11
16.09.2017 10:00
VINOGORAC Slavonski Brod
GRANIČAR SB Slavonski Brod
1:0
16.09.2017 10:00
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
ŠN LEGEN Slavonski Brod
0:0
16.09.2017 10:00
ZVONIMIR Donja Vrba
PODVINJE Podvinje
9:20
1. kolo
09.09.2017 10:00
GRANIČAR SB Slavonski Brod
PODVINJE Podvinje
2:2
10.09.2017 11:00
SLAVONAC B. Bukovlje
BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod
2:1
03.09.2017 09:00
ŠN LEGEN Slavonski Brod
VINOGORAC Slavonski Brod
1:2
09.09.2017 11:00
MARSONIA Slavonski Brod
TOMICA Tomica
2:0
09.09.2017 10:00
HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod
ZVONIMIR Donja Vrba
12:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 HNK ŽELJEZNIČAR Slavonski Brod 50
2 BUDAINKA KOLONIJA Slavonski Brod 43
3 MARSONIA Slavonski Brod 41
4 PODVINJE Podvinje 37
5 SLAVONAC B. Bukovlje 33
6 ŠN LEGEN Slavonski Brod 32
7 OMLADINAC Gornja Vrba 28
8 VINOGORAC Slavonski Brod 23
9 TOMICA Tomica 18
10 GRANIČAR SB Slavonski Brod 1
11 ZVONIMIR Donja Vrba 0