ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ BRODSKO POSAVSKE ŽUPANIJE


2 ŽNL - juniori Centar - 2017/2018

18. kolo
02.06.2018 17:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
ŠOKADIJA Šumeće
3:7
02.06.2018 17:30
SVJETLOST Lužani
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:0
02.06.2018 17:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
AMATER Sl. Brod
1:10
02.06.2018 17:30
GRANIČAR Klakar
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:3
02.06.2018 17:30
SLOGA Gromačnik
BONK Bebrina
2:7
17. kolo
26.05.2018 17:30
BONK Bebrina
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
2:4
26.05.2018 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLOGA Gromačnik
8:3
26.05.2018 17:30
AMATER Sl. Brod
GRANIČAR Klakar
4:0
26.05.2018 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLAVONAC Sl. Kobaš
4:6
26.05.2018 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
SVJETLOST Lužani
4:4
16. kolo
19.05.2018 17:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SVJETLOST Lužani
1:5
19.05.2018 17:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
ŠOKADIJA Šumeće
3:6
19.05.2018 17:30
GRANIČAR Klakar
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:2
19.05.2018 17:30
SLOGA Gromačnik
AMATER Sl. Brod
0:13
19.05.2018 17:30
BONK Bebrina
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
3:8
15. kolo
12.05.2018 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
2:0
12.05.2018 17:30
AMATER Sl. Brod
BONK Bebrina
13:0
12.05.2018 17:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
SLOGA Gromačnik
9:0
12.05.2018 17:30
ŠOKADIJA Šumeće
GRANIČAR Klakar
2:0
12.05.2018 17:30
SVJETLOST Lužani
SLAVONAC Sl. Kobaš
6:0
14. kolo
05.05.2018 17:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLAVONAC Sl. Kobaš
4:3
05.05.2018 17:30
GRANIČAR Klakar
SVJETLOST Lužani
2:6
05.05.2018 17:30
SLOGA Gromačnik
ŠOKADIJA Šumeće
7:5
05.05.2018 17:30
BONK Bebrina
SVAČIĆ Stari Slatinik
4:6
05.05.2018 17:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
AMATER Sl. Brod
5:3
13. kolo
28.04.2018 17:00
AMATER Sl. Brod
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
3:0
28.04.2018 17:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
4:4
28.04.2018 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
BONK Bebrina
2:3
28.04.2018 17:00
SVJETLOST Lužani
SLOGA Gromačnik
7:1
28.04.2018 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
GRANIČAR Klakar
3:0
12. kolo
14.04.2018 17:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
GRANIČAR Klakar
4:2
14.04.2018 17:00
SLOGA Gromačnik
SLAVONAC Sl. Kobaš
5:5
14.04.2018 17:00
BONK Bebrina
SVJETLOST Lužani
2:4
14.04.2018 17:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
ŠOKADIJA Šumeće
9:0
14.04.2018 17:00
AMATER Sl. Brod
SVAČIĆ Stari Slatinik
3:2
11. kolo
07.04.2018 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
2:1
07.04.2018 15:00
ŠOKADIJA Šumeće
AMATER Sl. Brod
1:0
07.04.2018 15:00
SVJETLOST Lužani
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
6:2
07.04.2018 15:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
BONK Bebrina
0:5
07.04.2018 15:00
GRANIČAR Klakar
SLOGA Gromačnik
3:0
10. kolo
31.03.2018 15:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SLAVONAC Sl. Kobaš
4:1
31.03.2018 15:00
BONK Bebrina
GRANIČAR Klakar
3:0
31.03.2018 15:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SLOGA Gromačnik
8:1
31.03.2018 15:00
AMATER Sl. Brod
SVJETLOST Lužani
5:0
31.03.2018 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
ŠOKADIJA Šumeće
2:1
9. kolo
04.11.2017 14:00
ŠOKADIJA Šumeće
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
2:1
04.11.2017 14:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
SVJETLOST Lužani
1:0
04.11.2017 14:00
AMATER Sl. Brod
SLAVONAC Sl. Kobaš
12:1
04.11.2017 14:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
GRANIČAR Klakar
5:2
04.11.2017 14:00
BONK Bebrina
SLOGA Gromačnik
3:1
8. kolo
28.10.2017 15:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
BONK Bebrina
6:0
28.10.2017 15:00
SLOGA Gromačnik
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:8
28.10.2017 15:00
GRANIČAR Klakar
AMATER Sl. Brod
0:8
28.10.2017 15:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:3
28.10.2017 15:00
SVJETLOST Lužani
ŠOKADIJA Šumeće
1:1
7. kolo
21.10.2017 15:00
SVJETLOST Lužani
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
2:2
21.10.2017 15:00
ŠOKADIJA Šumeće
SLAVONAC Sl. Kobaš
3:0
21.10.2017 15:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
GRANIČAR Klakar
3:0
21.10.2017 15:00
AMATER Sl. Brod
SLOGA Gromačnik
13:2
21.10.2017 15:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
BONK Bebrina
6:1
6. kolo
15.10.2017 15:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:0
15.10.2017 15:30
BONK Bebrina
AMATER Sl. Brod
0:9
15.10.2017 15:30
SLOGA Gromačnik
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:3
15.10.2017 15:30
GRANIČAR Klakar
ŠOKADIJA Šumeće
0:6
15.10.2017 15:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
SVJETLOST Lužani
3:5
5. kolo
08.10.2017 15:30
SLAVONAC Sl. Kobaš
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
2:3
08.10.2017 15:30
SVJETLOST Lužani
GRANIČAR Klakar
8:0
08.10.2017 15:30
ŠOKADIJA Šumeće
SLOGA Gromačnik
10:1
08.10.2017 15:30
SVAČIĆ Stari Slatinik
BONK Bebrina
3:1
08.10.2017 15:30
AMATER Sl. Brod
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
5:2
4. kolo
30.09.2017 16:00
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
AMATER Sl. Brod
10:3
30.09.2017 16:00
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SVAČIĆ Stari Slatinik
2:1
30.09.2017 16:00
BONK Bebrina
ŠOKADIJA Šumeće
1:3
30.09.2017 16:00
SLOGA Gromačnik
SVJETLOST Lužani
2:5
30.09.2017 16:00
GRANIČAR Klakar
SLAVONAC Sl. Kobaš
7:1
3. kolo
23.09.2017 16:00
GRANIČAR Klakar
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
5:5
23.09.2017 16:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
SLOGA Gromačnik
6:3
23.09.2017 16:00
SVJETLOST Lužani
BONK Bebrina
11:1
23.09.2017 16:00
ŠOKADIJA Šumeće
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
2:2
23.09.2017 16:00
SVAČIĆ Stari Slatinik
AMATER Sl. Brod
2:4
2. kolo
16.09.2017 16:30
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:6
16.09.2017 16:30
AMATER Sl. Brod
ŠOKADIJA Šumeće
5:0
16.09.2017 16:30
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
SVJETLOST Lužani
2:0
16.09.2017 16:30
BONK Bebrina
SLAVONAC Sl. Kobaš
6:2
16.09.2017 16:30
SLOGA Gromačnik
GRANIČAR Klakar
4:4
1. kolo
09.09.2017 17:00
SLOGA Gromačnik
MV CROATIA 1976 Sl. Brod
4:5
09.09.2017 17:00
GRANIČAR Klakar
BONK Bebrina
3:1
09.09.2017 17:00
SLAVONAC Sl. Kobaš
PODCRKAVLJE Podcrkavlje
1:9
09.09.2017 17:00
SVJETLOST Lužani
AMATER Sl. Brod
1:3
09.09.2017 17:00
ŠOKADIJA Šumeće
SVAČIĆ Stari Slatinik
1:0
Pogledaj cijelu tablicu
Poz. Klub Bod.
1 AMATER Sl. Brod 45
2 PODCRKAVLJE Podcrkavlje 41
3 SVJETLOST Lužani 36
4 ŠOKADIJA Šumeće 33
5 SVAČIĆ Stari Slatinik 32
6 MV CROATIA 1976 Sl. Brod 29
7 BONK Bebrina 18
8 GRANIČAR Klakar 12
9 SLAVONAC Sl. Kobaš 10
10 SLOGA Gromačnik 5